Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért NEM vagy boldog?

Miért NEM vagy boldog?

Figyelt kérdés
Ha van kedved, írd le nyugodtan a problémáidat. Nem fogok privátozni, sőt, szerintem nem fogok kommentelni. És nem élvezkedek mások problémáin xD Szimplán csak egy ötlet. Nekem is jót tett, mikor kiírhattam magamból a dolgokat, és még össze is foglaltam a gondolataimat.
2013. júl. 7. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyrészt boldog vagyok, de van egy kis rész, ahol nem vagyok az.
2013. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most épp nincs semmi komoly gond... csak várok valakit... a hiánya kicsit zavar :) Remélhetőleg estére megjön.
2013. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok aprosag ami tonkreteszi az eletem...vekony vagyok ami alkati kerdes nalam+ rajon az idegeskedes=rendszerint mindenki szova teszi, pedig epp eleg baj ha nem mondjak is. Utalom hogy a parom szuleinel vagyunk kenytelenek lakni, a sajatjaimat alig tudom latogatni. Nincs eleg onbizalmam, a kitartasom is 0.

Utolag ezek eltorpulnek most amellett, hogy a parom ujabban egy novel ismerkedik a neten....amit kussba vegignezhetek

2013. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert az ösztöneim felülírják a női tartásomat
2013. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Barátokat keresek szépen lassan egy éve, haveri szinten találtam párat, de nekem kellene egy igazi barát, aki egyben lelkitárs is. Már annyira jó lenne legalább egyet találni!

22/L

2013. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elegem van a férjem előző házasságából született gyerekèből, illetve a helyzetből, körülötte forog az egész világ, mindig csak Ő a fontos, nem a mi közös életünk, és az esetleges közös gyerekünk. :(
2013. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!