Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiket válasszam?

Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Van négy álmom.

Az egyik,hogy vitorlázzak komolyabban,versenyeken stb.

A másik a modellkedés,

A harmadik pedig a talajtorna.

Egy a bökkenő:15 ééves leszek mindjárt.A szüleim nem vittek kiskoromban semmi sportra,így ez kimaradt az életemből,a modellkedéshez még nem egészen jók a méreteim,(folyamatban van)de ugye ahhoz a korom pont jó,viszont a sportokat nagyon nehéz ennyi idősen elkezdeni,viszont valamelyik álmomat szeretném megvalósítani.

Melyiket válasszam?

Nagyon nehèz,ès jól jönne egy pici segítség,előre is köszönöm!

14/l



2013. júl. 7. 22:30
 1/6 anonim válasza:
Szerintem sportolj. Tök jó, hogy van kedved hozzá, annak ellenére, hogy eddig nem tetted. Még ha nem is az lesz a mesterséged, rosszul nem járhatsz vele. A mozgás csak hasznodra válik, beépül az életedbe, és egészséges és kiegyensúlyozott leszel.
2013. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És melyik a negyedik, kedves kérdező? Ugye, nem a matematika? :)

Amúgy, szerintem sosincs késő semmihez. És azt kell választanod hivatásul, amiben a legjobb vagy, vagy amit legjobban szeretsz. A többi meg marad hobbiszinten.

2013. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jajj,bocsánat,először négyet akartam írni,még a műkorizás is benne volt,csak aztán nem írtam le mert arra nincs lehetőségem a közelben:(

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

2013. júl. 7. 22:45
 4/6 anonim válasza:

A talajtorna: én balletozok és ahhoz h talajtornázz, ahhoz nagyon hajlékonynak kell lenned amit kiskorodban kell elkezdeni sajnos szerintem.


A vitorlázás: tök jó buli, egyszerű megtanulni csak tó közelében kell lakni.


A modelkedés: Igaz nem sport, de ha megvannak hozzá az adottságaid akkor válaszd azt.

2013. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél mindenkivel ágyba bújni, akkor ne modellkedj. Van ismerősöm, aki saját maga mondta, hogy rengeteg mindenkivel le kellett feküdnie ahhoz, hogy megtudjon maradni ebben a szakmában. Egy másik ismerősöm gyönyörű lány tényleg, szőke haj, kék szem, vékony 24 éves és már évek óta együtt van egy pénzeszsákkal, aki bőven 60 felett jár. Szóval ezt nem árt végig gondolni.
2013. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,azthiszem a vitorlázást választom:)
2013. júl. 12. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!