Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számotokra ha ezt kapjátok...

Számotokra ha ezt kapjátok üziben egy kérdésre "Nem tudom. " az nektek mit jelent?

Figyelt kérdés

Tegyük fel. Kérdező.: Szereted az autódat? Válaszoló: nem tudom.:o

Kérdező: Szeretnél velem egy kapcsolatban élni. Válaszoló: nem tudom.

Ezek egyértelmű kérdések,amit el lehet dönteni hogy IGEN vagy NEM. Szóval ezek alapján nektek mit jelentene a "nem tudom" Egy IGEN-t vagy NEM-et?


2013. júl. 7. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom
2013. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt én se tudom
2013. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Például.

Szakítasz a pároddal, ö könyörög egy második esélyért.. de nem nagyon akarod megadni neki mert csalódtál benne.. de mivel szereted.. Így kicsi idő után mondod neki,hogy megkapja az esélyt.. de a válasza hogy elfogadja-e az ,hogy "nem tudom" Ebből nektek logikusan mi esik le? Mert ha már ő kérte akkor fogadja el, vagy mondja a nem-et..

2013. júl. 7. 22:39
 4/10 intrepid ***** válasza:
Igen! Vagy talán mégse?
2013. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez konkrétan azt jelentheti, hogy nem akarja az esélyt adó szemébe mondani, hogy már talált egy jobbat, akivel még nem biztos, hogy összejön. Ha nincs ló jó a szamár is elven.


Vagy csak egyszerűen nem tudja.

2013. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De szerintem ez egy olyan kérdés.. Amire nincs olyan válasz hogy "nem tudod.." hiszen ha szereti akkor Igen ha nem akkor meg Nem...
2013. júl. 7. 22:55
 7/10 anonim válasza:
Szerintem tudja, csak nem meri kimondani.
2013. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csak nincs kedve válaszolni, mert nincs kedve beszélgetni veled, én akkor írok így, ha leakarok rázni valakit
2013. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ebben az esetben szerintem konkrétan nemet jelent
2013. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Háh, egyszer én is jártam így, természetesen semmi se lett belőle, ez egy diszkrét, ámde annál nagyobb NEM jelen esetben. Az ilyesmit tudja az ember pontosan, ne foglalkozz vele, ne pitizz neki.
2013. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!