Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan varrónőt keresek Szegede...

Olyan varrónőt keresek Szegeden, aki adna magánórákat, természetesen nem ingyen. Tudtok valakit ajánlani?

Figyelt kérdés

Leginkább szabni akarok megtanulni, és gondoltam heti pár órában járnék . Pénzt és a részleteket megbeszélnénk .

Köszi, ha valaki segít.

28/L


2013. júl. 7. 23:29
 1/5 A kérdező kommentje:
szabó/varró tanfolyam nem jó,mert ott szimpla dolgokat tanítanak csak ( szoknya,nadrág,ilyesmi),de nekem más elképzeléseim vannak,ezért szeretnék magánban.
2013. júl. 7. 23:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Azokat a szabó-varró tanfolyamokat elvégezted már? Milyen szinten vagy?
2013. júl. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem végeztem el tanfolyamot,mert ismétlem : TOTÁL más fazonú és jellegű ruhát szeretnék szabni megtanulni,mint amit egy tanfolyamon megtanítanak.alap dolgokat meg én is megtudok varrni,de ahhoz hogy egy ruha nagyon jó legyen és mindenhol úgy álljon, ahogy kell ( sőt,egy jól szabott ruha még formál is a megfelelő helyeken) perfektül kell tudni szabni.tudsz ajánlani valakit ? anyagiak nem jelentenek gondot.
2013. aug. 1. 03:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nem tudok ajánlani. Viszont amit ajánlok, hogy keress olyan szabót aki még nem halt ki, igazi öreg szakit, úri szabót. Tőle lehet megtanulni mindent, és biztosan szívesen segítene.
2013. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

gondolod,hogy nem néztem utána ?...

Légyszi,csak olyanok válaszoljanak,akik tudnak segíteni.

Nyilván nem lesztek sokan,de hátha egyszer ..

Néha benézek.

Üdv.

2013. aug. 1. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!