Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az ilyen ember...

Szerintetek az ilyen ember miért jár kondizni?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok és van egy fitnesz terem,ahová a minap bejött egy teljesen csinos lány a terembe, a haja kiengedve, kisminkelve, át sem öltözött és még csak cipőt sem cserélt le. Sétált a futó gépen 10percet kb, majd csinált pár lábfelhúzást, majd elment! Rendben hogy csinos de ennyiért felesleges bejönni, ráadásul ilyen hanyag módon!
2013. júl. 8. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Plusz egy hely, ahol megbámultathatja magát.

Akármit mond az első, sportolni kényelmes öltözetben, megfelelő cipőben és nem agyoncsicsázott fejjel kell. Nem tudom, miért jár oda, de nem a mozgás végett...

2013. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valszeg az első magára ismert és eszébe jutott h leégette magát.

Nálunk is vannak ilyenek.

Semmi másról nem szól, csak h játsza az eszét meg legyen mit Facebookon kipostolni.

2013. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Héé má gyúrjjááá rendesen..
2013. júl. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Igen! Én is amondó vagyok, hogy ne légy megmondó ember, csak én nem mondom olyan erőszakosan, mint az előző, aki ezt mondta.

Had csinálja úgy, ahogy neki tetszik.

Jó ez, neki, mert eléri a célját. Az hogy mi a célja, nem tudom, de biztos eléri. Lehet, hogy csak tetszeni akar valakinek. Miért ne tehetné?

Jó ez a fitneszterem tulajdonosának, mert van bevétele.

Jó ez az ott gyúró srácoknak, mert csöpöghetnek egy kicsit a jó csajon. Egyedül neked nem jó! Vajon miért? Talán irigykedsz az alakján? Vagy zavar, hogy te halálra edzed magad, ő meg nem is fárad el?

Nem tudom. De valami biztos irritál. Na azt kellene leküzdened. Előbb találd meg, hogy mi zavar. és küzd le!

2013. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez egy női konditerem! Hidd el én is csinos vagyok, én csak pár kilótól akarok megszabadulni de nem úgy hogy halálra edzem magam! Egyébként ha edzeni megyünk, például futni, akkor összefogjuk a hajunkat, nem kenünk magunkra mindenféle tust! Na meg tekintettel a másikra legalább a retkes cipőnket vegyük le mert más is átveszi! :) Kicsit sem vagyok irigy! :) Én tökéletesen tetszem magamnak!
2013. júl. 8. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Hát csöpögsz az irigységtől. Hogy lehet Ő is szép melletted?
2013. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Valszeg csak unatkozik, vagy pedig megy mutogatni magát (lényegtelen, hogy női konditerem, a nők egymás előtt még felvágósabbak, mint a férfiak előtt :D - na jó, ez picit gonosz volt, de kétségtelen, hogy a nők egymást is hamarabb megnézik, mint a pasik, uhh..., már nagyon elkalandoztam :D).

A lényeg, hogy neked nem kéne ezen rágódnod.

2013. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!