Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudathatnám a másik...

Hogy tudathatnám a másik nővel hogy én vagyok a fontosabb?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Egy erős és szép kapcsolatban vagyunk a barátommal. Viszont a haverja anyukája (egy 30-as nő) nagyon sűrűn, hetente TÖBBSZÖR is elhívja magukkal üdülni. Az elmúlt két héten háromszor elő hogy pont akkorra hívták el amikor velem randizott volna. Tudom hogy a nő nem kedvel engem (nem paranoia, tiszta jeleit láttam) Nem akarom bántani, de még ha szelíden írnék neki egy levelet, lehet az is ártana a kapcsolatunknak. Minden áron le akarom építeni a nőt a barátomról (Természetesen nem teljesen, csak ritkítani a kis "családi" programjaikat. Ezen a nyáron még alig töltöttünk együtt egy kis időt. Azt akarom hogy állítsa le magát. Kérlek segítsetek!

2013. júl. 8. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben a barátoddal beszélném meg a dolgot, ezt ő sokkal hatásosabban el tudná intézni, mint te. Mond el neki, hogy szeretnéd, ha több időt töltene veled.
2013. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne a nőnek irogass, barátod nem menne, ha nem akarna, hiába hívogatják. Inkább a barátodnak kellene leállnia, ha a kapcsolatotokat fontosabbnak tartja. Fura ez az egész.
2013. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajna a barátod saját akaratából megy a nőhöz, nagyon úgy néz ki, hogy neki nem te vagy a fontosabb. Bármit teszel, csak hülyét csinálsz magadból.
2013. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátoddal beszéld meg! Szerintem nagyon "cink" ez a dolog, hogy szleng szóval éljek.
2013. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném, hogy a barátom 19 éves...
2013. júl. 8. 17:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Te lány, ébresztő...ha a fiúd 2 hét alatt háromszor lemondta a randitokat, csak azért, hogy a haverjával és annak családjával legyen, akkor te kőkeményen a lábtörlője vagy, s nem a barátnője. Nem kizárt, hogy alakul valami a MILF anyucival, ezt te is érzed, különben nem vergődnél. Ne írj levelet, csak röhögnének rajtad, a fiúddal beszéld meg, hogy mi ez.
2013. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem a barátommal van a baj. Ő csak egyszer mondta le eddig, a másik két alkalomra azt mondta hogy velem jön. Itt az anyucival van a problem. Tudja hogy van barátnője, nem gondol bele hogy én is igénylek 1-2 napot a hétből?
2013. júl. 8. 17:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt a barátoddal kellene lerendezni, elvileg felnőtt ember, nem pedig egy akaratlan báb, akit két oldalról rángatnak. ha te vagy a fontosabb neki, akkor nem mondaná le a randijaitokat.
2013. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor ha a barátod lemondta, nincs gond, ritkulnak majd a látogatások. Neked nem kell tenned semmit, majd anyuci kapcsol..
2013. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Egyenlőre meghúzom magam, de mivel a vén lotyó nagyon nyomul, nem tudom meddig bírom szó nélkül.
2013. júl. 8. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!