Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha marhára...

Mit tudok tenni, ha marhára utálok egy lányt, akit nem is ismerek?

Figyelt kérdés
Megjegyzem, ő is engem...

2013. júl. 8. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, úgy érzed tenned kell valamit?
2013. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kerüld el, ne néz rá, ne figyelj rá, költözz el, meny ki az országból vagy egész európából. Válassz... :)
2013. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon zavar, hogy utálom...:S
2013. júl. 8. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Na de miért vagy ennyire ellenszenves ha nem is ismered?


Figyeled, másokkal hogyan bánik? Vagy külső/pletyka alapján ítélsz? Esetleg irigység? Vaaaagy volt, aki mesélt róla neked, és az alapján szűrted le, milyen ember? Pölö velem is ez történt, és pofára is estem nagyon szépen, mert kiderült, hogy veszettül jófej a srác, csak engem etettek folyton a negatívumokkal, mert a mesélő mérges volt rá.

2013. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy fiú miatt csináljuk mindketten..
2013. júl. 9. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:

De hiszen ez még valami jónak is lehetne a kezdete! :)

Ha ugyanazért a srácért lelkesedtek, lehet, hogy még sokkal több közös van bennetek, hasonló az ízlésetek, és hidd el, ő lepődne meg a legjobban, ha odamennél és jófej lennél vele. Beszélgessetek, mutasd meg neki, hogy te egy kedves lány vagy, és nem akarsz rivalizálni vele, és akkor majd ő sem érzi jogosnak az ellenszenvét.

2013. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajna nincs lehetőségem arra, ami te írtál utolsó, mert személyesen sosem találkozunk. Pedig megpróbálnám ://
2013. júl. 16. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!