Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ruházati boltokban 18-25 éves...

Ruházati boltokban 18-25 éves eladó plázacicák és verőlegények? Mi ez, valami vicc?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

ez a figyelemfelkeltés, te is előbb mész be egy ilyen helyre, mint egy olyan helyre, ahol egy 60 éves nő áll a pult mögött és azt sem tudja mi a divat. a "verőlegény"-t meg a cigányok többsége "követelte" ki magának, mert ott lopnak ahol csak tudnak... és ha belegondolsz, a 130 kilós gazsit nem tudná leteperni egy 50 kilós biztonsági őr... meg elég viccesen néz ki egy szúnyog biztonsági őrként.

én amondó vagyok hogy kell az a fiú oda. a lány pedig jó csalogató eszköz.

2013. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Elsőnek teljesen igaza van ebben, ez így van jól.
2013. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Lány létemre előnyben részesítem azokat a boltokat ahol fiatal lányok állnak,mert ők biztos sok mindenben tudnak segíteni,értenek a divathoz.Most egy 50-60 éves nő nem biztoss, persze lehet hogy ő is képben van,de azért jobb a fiatal.Múltkor beszélgettem egy 20 év körüli eladó csajjal.Tök jó fej volt.

Meg mondta,hogy jól áll a poló,meg mostanában ezeket viszik stb.

Az erősebb fiúk pedig tényleg jobbak biztonsági őrnek,kicsit félelmet keltenek(bár bennem nem :D)

de pl a cigányoknak lehet többször is átfut az agyán,hogy érdemes-e innen lopni vagy akár alapjáraton bárki lophat nem csak cigány.

Meg ha van egy lopás egy 50-60 kg-os fiúcskát simán reszerelnek míg egy 90-100 kg-at már nem..


Amíg jól végzik a munkájukat nincs gond szerintem :)

2013. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Mi a bajod velük? Ők nyilván jobban értenek a divathoz, mint az öregebbek és a célközönség is ez a korosztály, általában ők sokkal többet költenek ruhákra mint az öregebbek.

Ha egy 25 évest túl fiatalnak találsz arra a munkára, akkor bocs de abban az üzletben semmi keresnivalód, keress olyat ahol a te korodnak megfelelő ruhákat árulnak korodbeli eladók!

2013. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok és én is szívesebben megyek be olyan boltba, ahol fiatalosak, fiatalok az eladók. Vásároltam már olyan mayo chixben, ami egy városban különálló kis butikként működött, az eladó 50-60 éves lehetett, de eléggé rossz tanácsokat adott, sőt próbált segíteni, de olyan ruhákat akart rám sózni, ami nem is illik hozzám.

A "verőlegények" meg szerintem jól jönnek a lopások elkerülése végett, egy kis sovány, idősödő embertől nem fél senki.

Engem inkább a Rossmannban és Dm-ben zavarnak a kis öregedő biztonsági őrök. Nem hagyják az embert nyugodtan vásárolni, folyton az ember nyakában lógnak és ha észreveszik hogy valakit lassan ezzel kikergetnek a boltból akkor beállnak 10 méterre és a kis tükörből figyelik mit csinál a vásárló. Értem én, hogy ez a dolguk, de már ott is van lopásjelző kis kapu, na meg csinálhatnák nem ilyen idegesítő módon. Múltkor pl. megszagoltam egy tusfürdőt a Rossmannban és odajött az őr, hogy mivel felnyitottam a tetejét ez rongálásnak számít és meg kell vennem. Mondtam, hogy csak megszagoltam, mert nem akarok úgy megvenni valamit, hogy nem tudom milyen az illata, erre azt mondta, hogy más se venné meg azt, ami már ki volt nyitva (pedig csak tényleg a tetejét emeltem fel) és megvetették velem.

2013. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért van úgy, hogy az ember nem egy viháncoló csirkéhez megy oda, hanem ahhoz akinek szintén láthatóan a vérében van az adott téma. A divatbutik csak egy tészta, és én alapból utálok ruhát vásárolni. Millió más üzlet is van.
2013. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Rossmanosnál, nyugodtan lehet mondani egymásnak jó hangosan amikor arrafelé lebzsel a biztibácsi: Te, ne nézz már meg mindent olyan alaposan, már megint azt fogják hinni, hogy lopni akarunk!
2013. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, hogy ilyen fiatal alkalmazott dolgoznak a ruházati boltokban. Az idősebb eladók mindig megnéznek, ha látják, hogy nem kicsípve érkeztél a boltba, már le is szarják miket aggatnak rád, csak adják el valahogy.

A fiatalabb eladók adnak tippeket, őszintén elmondják a véleményüket egy-egy ruhadarabról, és sokkal segítőkészebbek, kedvesebbek.


15/f

2013. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!