Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mien felnőtt lesz az olyan...

Mien felnőtt lesz az olyan gyerekből aki fojton számitógépen játszik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 13:46
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Mint a mellékelt ábra mutatja:tanulatlan...
2013. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Szerintem nem jó ha a tizen huszon éves gyerekek folyton a gép elött ülnek ,bezárkózottak lesznek ,nem barátkoznak... Szinte még én is gyerek vagyok és én mondom ,hogy nem lesz jó vége.
2013. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Elsőnél a pont...

MiLYen, foLYton, számÍtógépen

Amíg ezeket nem tudod, ne foglalkozz te a virtuális utcagyerekekkel...

2013. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mien? Oan, mint te...
2013. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
45%

játékfüggő, antiszociális, gyenge fizikumú, satnya / gerincferdüléses / görbe testalkatú.


Ezért félszeg, önbizalomhiányos lesz, :/ néha ha kimegy egy sörért a kocsmába, olyan félénken viselkedik, h mások kiszúrják és megverik :/ mert olyan harmatgyenge. ha jön egy jó csaj nem tud élni a lehetőséggel, iskolában sem tud teljesíteni, szóval elba*** az életét!!!


Nagyon vigyázni kell a számítógépes játékokkal.

Napi max 30 perc!! 30 percnél több függőséghez vezet!!


Olvastam egy gyerekről, akinek elege a cyber életből, törölte magát FB ról is, elkezdett gyúrni meg kick-box ozni, rendesen enni, tanulni, Helyrehozta az életét,

egy-két év alatt úgy megerősödött, hogy aztán már úgy féltek tőle azok, akik előtte eltángálták. Ma már jól menő restaurátor a gyerek, mindene megvan... sokkal többre vitte, és boldogabb, magabiztosabb az élet nagy döntéseinél, mint azok akik ott tespednek gép előtt, és megmaradtak maguknak, kockának.

2013. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
"Katona" Ő fogja a repülőgépes drónokat vezérelni a budin ülve.
2013. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz belőle normális ember!

Lehet hogy a géphez profin fog érteni,de mikor a való életben kell valamit megoldani,vagy csinálni kell valamit akkor nem lesz jó semmire,de nem baj mert az ilyen emberek adnak munkát egy csomó szak és segédmunkásnak! :)

2013. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Justicar ***** válasza:
100%

Hülyeséget beszéltek.

Körülbelül alsó 4. óra van számítógépem, szinte mindig játszok rajta. Ez idő alatt szereztem egy felső fokú angol nyelvvizsgát úgy, hogy mindent a játékokból tanultam, a szókincsem (tanáraim szerint) az átlaghoz képest jobb, emiatt nagyon sok mindenről tudok beszélni, és szépen is ráadásul. Valamint az, hogy pálcika / hordó lesz az emberből, ha sokat ül a gép előtt, megint hülyeség, mert kicsi erőfeszítéssel szép alakot is lehet elérni. Megint magam veszem példaként, február óta csinálom, és már nagyon szépen látszik minden. Idegenek szerint is.


Ja, és nem mellesleg a számítógépes játékok fejlesztik a vizuális érzékelést.

A számítógépes játékok fejlesztik a vizuális érzékelést. Akik rendszeresen játszanak (napi 2-3 óra) számítógépes játékokkal azoknak nagy mértékben javulnak a vizuális készségeik. Így gyorsabban tudják felfogni a körülöttük lévõ világ információit. Ez azt jelenti, hogy az egyes jelenteket gyorsabban észlelik mint azok akik nem játszanak, vagy nem annyit játszanak számítógépes játékokkal. Ez a különbség nem nagy körülbelül 100 milliszekundum. Azonban ha jobban belegondolunk ez az idõtartam már elég, hogy elkerüljünk egy esetleges balesetet a valós életben. A vizuális készségeket fõként az akciódús játékok (FPS) fejlesztik, ahol gyorsan kell reagálnunk például egy váratlan helyzetre. Tehát a fejlõdést a látórendszerre gyakorolt fokozott igénybevétel

okozza.


A számítógépes játékokból nagyon sokat tanulhatunk. Ez fokozottan igaz egy megtörtént eseményt, korszakot (II. világháború,ókor,középkor) feldolgozó játékokra (Call of Duty sorozat, Codename: PANZERS sorozat, Caesar sorozat, stb.). Ezeknél a játékoknál ugyebár nagyon fontos tényezõ a történelmi hûség így ha minden rendben van a designerrel :) a játékban ennek nyoma lesz. Éppen ezért rengeteg évszámot tanulhatunk meg és közben még (jó esetben) szórakozunk is. Viszont nem csak évszámokról lehet itt beszélni, hanem az adott kort jellemzõ ruhaviselet, építészet, technikai vívmányok és még sorolhatnám.


. A stratégiai játékok egyébként kialakítanak egyfajta stratégiai gondolkodást is aminek a „nagybetûs” életben hasznát vehetjük.

Egy érdekesség: Néhány nyugati (Nyugat-Európa, Amerika) kereskedelmi egyetemen, fõiskolán közkedvelt játéknak számít a Sim City, a Theme Park vagy a Rollercoaster Tycoon. Ezeknek a játékoknak az ismerete egyes szemitáriumok elvégzéséhez kötelezõ, mert ezekben a játékokban fontos kereskedelmi trükköket tanulhatnak meg a hallgatók.


De nyilván vannak olyanok is, akikből az lesz, mint fölöttem leírták.

2013. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Justicar ***** válasza:
Bocsi, egy mondatot kétszer van. Rossz dolog ez a napszúrás!:'D
2013. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Justicar!

Jó okés hogy vannak pozitívumai a kockulásnak,de Te is tudod hogy csak a pár pozitív hatás van és kész.Az emberek 90%-a unalomtöltésből megy fel netezni,játszani.

Azt aláírom hogy fejleszted a reflexed,a kommunkiációs készségedet,de ez idő alatt belegondolsz egy csomó dolgot nem csinálsz csak ülsz a gép elött ahelyett hogy a való világban élnél és élveznéd az életet!

Sokat játszottam Én is,megéltem a függőség szakaszát is,téli időtöltésnek ez jó de mikor jó idő van nem szabad a gép elött ülni és léhűteni!

2013. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!