Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem nincs Magyarors...

Csak szerintem nincs Magyarország olyan nagy válságban?

Figyelt kérdés
Furcsának tartom, hogy mindenki kezében egy iphone 4 vagy 5 van, és valljuk be, hogy egyik sem kis pénz.(leginkább tiniknél látom ezt) Mindenkinek ott virít a lábán a converse vagy a vans cipő?! Rengetegen 20.000 ft-os parfümökkel fújdossák magukat?! Senki nem vásárol kínaiban csak plázákban?! Van olyan család, akik a nyáron háromszor mennek nyaralni (2 hét Görögország, 2 hét Horvátország, 1 hé párizs). Van olyan akinek 3(!) autója van!!! És még ezek után mondják sokan, hogy mekkora itt a válság, a fenéket!!!

2013. júl. 11. 19:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
53%

Ne Pesten nézelödj, hanem vidéken, meg Pesten se a belvárost vedd alapnak.


Mellesleg akinek NINCS telefonja, azt nem látod, mert NEM használ.

2013. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
92%
Gyere le vidékre. A boltok sorra zárnak. Aki még talpon maradt, a kevés árút szétteríti a polcokon. Pesten nem látsz üres Tesco parkolót, itt igen. Kutakon 2000- ért tankolnak. Állást nem találsz.
2013. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Én sem pesti vagyok:)
2013. júl. 11. 20:06
 4/38 anonim ***** válasza:
Most azért mert pl. az Iphone a menő,nem jelenti, hogy sok a pénzük. Nekem is van, kamatmentes hitelre vettem. 1 évig fizettem a részleteket.
2013. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Én sem látom, hogy akkora válság lenne, de csak azért, mert mi nem látjuk, nem jelenti, hogy nincs is. 2 éve végezte az egyetemmel, azóta lett munkám, így több mindent engedhet meg magának a család, hisz mégiscsak egy fizetéssel többől élünk, bár nyaralni és iPhone-ra továbbra sincs pénz. Tény, hogy van egy gazdag réteg, viszont szerintem sokkal többen vannak azok, akik szegények. Úgy igazán szegények. Suli mellett voltam tescóban pénztáros. Van, aki fizet 40 ezret, majd nyugtázza, hogy na, jövő hétvégéig már nem jövünk, de a többség a legolcsóbb gagyikat veszi, mert sajnos csak arra futja. Szerencsére nem látok túl sok ilyent a környezetemben, de ettől függetlenül szerintem belőlük van több, mint az általad felsoroltakból.
2013. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%
Úgy látom, te is csak azokat veszed észre, akiknek ilyen cuccai vannak. Grat.
2013. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
52%

"mindenki kezében egy iphone 4 vagy 5 van, és valljuk be, hogy egyik sem kis pénz.(leginkább tiniknél látom ezt)"


Anyuci meg apuci (akik nyilvánvalóan nem a szalag mellett güriznek minimálbérért) veszi nekik ezeket.


"Senki nem vásárol kínaiban csak plázákban?!"


Most már komolyan kíváncsi vagyok hol is laksz te.


"Van olyan család, akik a nyáron háromszor mennek nyaralni (2 hét Görögország, 2 hét Horvátország, 1 hé párizs)"


És? Minden országban vannak ilyen családok. Most azt mondod dögöljenek meg a szemetek csak mert te nem tudsz háromszor nyaralni egy évben?


"Van olyan akinek 3(!) autója van!!!"


És?? Mi közöd hozzá hogy kinek hány autója van??? Rosszabb vagy mint valami kotnyeles öregasszony.


"És még ezek után mondják sokan, hogy mekkora itt a válság, a fenéket!!!"


Mint amikor két vak ember tapogat egy elefántot (egyik a farkát másik a lábát), és amelyik a lábát taperolja azt mondja: "milyen nagy állat", amelyik a farkát az meg: "milyen kicsi állat". Na te az állatnak a farkát tapogatod és azt hiszed hogy mindent tudsz róla. (feltételezem nem sok évek óta munkanélküli ismerősöd van akik már úsznak az adósságban mert NINCS MUNKA -> NINCS PÉNZ -> vagyis VÁLSÁG VAN)

2013. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen ezt veszem észre mert olyan nagyon szegények nincsenek a környezetemben, csak átlagosan élők és az átlagnál jobban élők.
2013. júl. 11. 20:14
 9/38 anonim válasza:
Egyetértek a kérdezõvel, anyám mesélte, hogy amint kiraktak úgy bizonyos akciós árufélét (közel sem létszükségleti cikk) a Lidl-ben, szó szerint 1 óra alatt elfogyott pedig nem fillérekért adták. ( vidék,alföldi régió, megyeszékhely)
2013. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Csongrád megyében lakom Szegedtől nem messze!!
2013. júl. 11. 20:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!