Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miből esett most ki a videoton...

Miből esett most ki a videoton pontosan?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy buta kérdés,de nő vagyok,és szeretném megérteni azt a cirkuszt,ami most körülöttük zajlik.
2013. júl. 12. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmiből mert ez még csak az Európa kupa selejtezője volt.
2013. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kupa...hülye vagyok, Európa Liga
2013. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Európa liga selejtezőn esett ki mivel itthon legyőzte a Podgoricát ugyan 2-1-re de ott kikapott 1-0-ra ez azt jelentené, hogy 2-2 de ilyenkor jön az a szabály, hogy idegenben lőtt gólt 2-öt ér így végül Podgorica-Videoton három-kettő... :( Nem baj a Honvéd 9-0-ás összesítésben győzte le a szintén montenegrói Vaduzt így ők továbbjutottak, a DVSC-TEVA még nem játszott az EL-ben selejtezőt az ETO pedig jövőhéten itthon kezdi a Bajnokok-Ligája selejtezőt az izraeli Maccabi Tel-Aviv ellen.
2013. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Európa liga, a Bajnokok Ligája mögött a második európai kupasorozat. Nem nagy szám, csak azért van most ez a cirkusz mert rögtön az első ellenfél ellen gyenge játékkal kizúgtak, ami egy montenegrói csapat volt. Tavaly a Videoton bejutott az Európa Liga csoportkörébe remek győzelmek után, majd a csoportban is sikerült legyőznie pl. a Sporting lisabon portugál csapatot, vagy a Baselt ami aztán később az elődöntőig jutott és a győztes Chelseatől kapott ki (a Baselnek például az előtte való szezonban a BL-ben sikerült a Manchester Unitedet és a Bayern Münhent is legyőzni, igaz utóbbitól aztán kikaptak 7-0-ra...) Tehát szép eredményeket ért el a Vidi, igaz utána meg minden meccsen kikaptak és nem sikerült elég pontot gyűjteniük, és kiestek. Idén viszont kipottyantak egyből... ami egyébként magyar csapatoktól nem oly meglepő, hisz általában már akkor kiesnek mikor mások még az előző szezont pihenik ki


A Kispesti Honvéd viszont 13-1-es összesítéssel továbbment az EL-ben, szintén egy montenegrói csapat ellen. A Debrecen is játszani fog. A Győr pedig a BL-ben próbálkozhat, éppen annak a portugálnak a csapata ellen, akivel tavaly a Vidi az EL-ben volt.

2013. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Antimod ***** válasza:
És a szereplés mellett komoly bevételtől is.
2013. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 /Anita_'94/ válasza:

A montenegrói Vaduzt? Az inkább liechtensteini. Gondolom, Celiket akartál írni. És az összesítés is 13-1 lett.

Bocsi 3-as nem, kötekedésnek szántam :)

2013. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!