Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Blogol itt valaki?

Blogol itt valaki?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy én is fogok. De miről írjak?
2013. júl. 12. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Általában arról blogol az ember ami érdekli, például ha van egy érdekes, hobbija, de ha valamiben jó vagy, akkor csinálhatsz tutoriálokat is. Persze sokan csak egyfajta nyilvános naplóként leírják, hogy aznap mi történt velük. Téged mi érdekel? Mivel foglalkozol szívesen és sokat?
2013. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Írjál magadról pl. A gondolataidról, érzéseidről, ill. az érdeklődési körödről. Ha lány vagy, lehet főzős- vagy divatblog, ha fiú akkor komputeres, autós vagy motoros. Beleírnád, hogy hol kirándultál, milyen koncerten jártál, mit olvastál.
2013. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én blogolok. Az életemről írok, nagy' ritkán filózom is. :D
2013. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amiről kedved tartja. :)
2013. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát, először várj az ötletre, és utána kezdj blogolni. Én például egy történetes/álszemélyes blogot vezetek egy répa nevében. :D

Amit csak akarsz, ez a lényeg.

2013. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát...az az igazság, hogy nem nagyon történik velem semmi, mert nincsenek barátaim. Viszont érdekel a kedvenc együttesem, arról sokat tudnék írni, mert nagyon szeretem őket. Meg arról, hogy régen mik történtek:D De nem akarok túl személyes dolgokról írni, csak úgy ellenni vele. Amúgy megnéztem tegnap a blogokat és sokat találtam, viszont senki nem nagyon szól hozzá a dolgokhoz, azt se tudom, olvassák e egyáltalán ezeket:D Kicsit olyan, mintha a madár se járna arrafelé.
2013. júl. 13. 14:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is blogolok, magamról írok. Régebben láthattam a statisztikát, h mennyien látogatják, kevesen voltak nagyon, de 2-3 ember mindig volt. Tavaly ezt kivették az ingyenes funkcióból, így fogalmam sincs kik nézik, mivel a kommentelés szintén a fizetős verzióban van csak benne, így azt se kapok. Mindegy is, én szeretem leírni és már több, mint egy éve írom és nagyon jó visszaolvasni, hogy tavaly pl miket írtam, már csak ezért is megéri csinálni. Egyébként ha nem akarod, hogy mások esetleg rájöjjenek, ki is vagy, írhatod névtelenül, én is így csinálom, csakis monogramok szerepelnek benne. Sok sikert!
2013. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi:) Hát ez így elég lelombozó, hogy fizetni is kell érte, pedig pont az benne a lényeg, hogy látja a külvilág és reagálnak rá, akár névtelen, akár nem. De semmit nem veszítek vele, ha megpróbálom, az igaz.
2013. júl. 13. 15:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Az előbbi vagyok. Én az ewk.hu-n írom, és azért ingyen is lehet ott honlapot csinálni, csak a prémium szolgáltatások kerülnek pénzbe, ilyen pl a látogatottsági statisztika vagy a kommentelés lehetősége. Lehet, hogy vannak más oldalak, ahol ingyen lehet kommentelgetni is. Nézzél szét nyugodtan.
2013. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oh, je, akkor csak az az egy kerül pénzbe. Szerintem körül nézek még máshol is...
2013. júl. 13. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!