Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tönkre ment a fiatalságom,...

Tönkre ment a fiatalságom, tönkre ment az életem, nincsenek haverjaim, nincs barátnőm, barátaim akikkel eljárhatnék társaságba, nincs munkám, megtörtem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
26 F
2013. júl. 13. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Vannak ezzel így még egy páran.
2013. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy 1 mondja.
2013. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
hm üdv a klubban:/ nekem is tönkre ment 20évesen az iskola befejezés után a nyakamba varrta a 35 éves bátyám a gyerekét mivel a nője lelépet így gondolta ő is ezt teszi azóta nevelem egyedül a gyerekét aki most 7éves és kezdek begyöpösödni 21vagyok és egy csődtömeg elhagyott a pasim mi szerint nem fogja más gyerekét nevelni ennek 4honapja azóta híztam 8kg-t úgy nézek ki mint egy tehén és azon gondolkozom be adom az intézetbe a kölyköt mert már nem bírom egyedül a szüleim nem tudják nevelni mivel napi 8-9 órát végig dolgoznak és nincs aki vigyázzon a kölyökre elegem van 3hete nem voltam kint az utcán mert a szaros gyereket nem lehet kirángatni a tv-elöl...és ezt holt komolyan mondom a szüleim hoznak kaját mivel nem hajlandó a házból ki jönni I.love nyári szünet alig várom szeptember legyen, hogy tudjon menni iskolába....
2013. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 acelsziv ***** válasza:
100%

Hogy lehet az, hogy én 31 évesen még fiatal vagyok és te 26 évesen nem?

Soha nem késő újrakezdeni. Nézd meg hol a gond, változtass és hajrá.

2013. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Muszáj voltam kiírjam magamból, mert nagyon magam alatt vagyok most.
2013. júl. 13. 18:34
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Én is úgy éreztem pár éve mint te, de erőt vettem magamon, elvégeztem egy fősulit, diplomát szereztem, remek munkahelyem van nagyon jó közösséggel, ahol barátokat is találtam. Párom még nincs, de úgy érzem van pár pasi akinek tetszem.


Egyébként nagyon igaz, hogy ha megpróbálod helyretenni magad, és napról napra boldogabb vagy, akkor az emberek is sokkal jobban odafigyelnek rád, barátkoznak veled. Amíg depis voltam kerültem az embereket, de ők is engem, nem akartak nagyon velem lenni. Most teljesen más a helyzet! Szóval csak fel a fejjel, soha nincs késő!

2013. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
legyél sorozatgyilkos
2013. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ilyenkor az az általános válasz hogy ne add fel, és ez így is van. Tulajdonképpen mást nem is tehetsz fújd ki magad, bőgd ki magad ami tetszik. Aztán kezdj magaddal valamit.
2013. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Egyébként nagyon igaz, hogy ha megpróbálod helyretenni magad, és napról napra boldogabb vagy, akkor az emberek is sokkal jobban odafigyelnek rád, barátkoznak veled. Amíg depis voltam kerültem az embereket, de ők is engem, nem akartak nagyon velem lenni. Most teljesen más a helyzet! Szóval csak fel a fejjel, soha nincs késő!"



Tehát akkor a barátság az nem olyan, hogy "jóban rosszban", hanem csak "jóban"

2022. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!