Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Nyíregyháziak! Valaki ismeri a John's Pub-ban a világos hajú felszolgáló srácot?

Csak a neve érdekelne. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!:)

2013. júl. 14. 01:22  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mért hiszik eggyesek azt hogy akik a Jobbikra szavaztak azok 2014ben a baloldali pártokra szavaznak? Mivel elég világos a Jobbik programja, akinek nem tetszik a közbiztosnság...
Miért van az, hogy reggelente sötétzöldnek látom a szemem színét (mások is) viszont estére már világos kék, talán kicsit szürkés?
Vennék WI-FI Routert de nekem nem világos pár dolog?
A legelső fenti fogam külső részén van egy nagyon pici világos barna foltocska. Mi lehet ez? Nincs tömött fogam se, és csak most vettem észre.
Ez a póló jobb lenne világos szürkében?
Segítséget kérnék kaptam egy papírt a országos egészségbiztosítási pénztártól? Pár kérdés nem világos az én számomra tudnátok ebbe nekem segíteni hogy pontosan legyen kitöltve?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!