Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy gyerek beszerezhet valahog...

Egy gyerek beszerezhet valahogy felnőtt személyit?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Manapság mindent be lehet szerezni ha olyan környezetben van szerintem.

Én szakközépben akár pisztolyt is tudtam volna venni 10ezerért.Nem mindenütt ilyen gáz a helyzet,de azért nem lehetetlen semmi sem.

ha tudott a gyerek pénzt szerezmni akkor abból bármit vehet.

2013. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kéne mi? megszoptad a nemzeti dohányboltal?
2013. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem, mikor kicsi voltam, kb 14 éves, a helyi strigók folyton fűzték az agyam h álljak be nekik dolgozni. Nagyon hízelgőek voltak, a csillagokat is leígérték az égről és az igazolvány problémát is megoldották nekem. Szóval könnyen hozzá lehet jutni, ha megvannak a megfelelő kapcsolataid.
2013. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszerezni sok mindent be lehet, csak ha lebuksz - márpediglen egy nyílt fórumon bűncselekmény elkövetését hírdetgetve meg van rá az esély - a BTK. 342. §-a (Közokírat-hamisítás) értelmében kaphatsz a fejedre.
2013. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy teljesen félreértelmeztük a kérdést. Az is lehet, hogy a kérdező arra kíváncsi, hogy egy gyereknek lehet-e olyan személyije, mint a felnőtteknek.


Ha erre vagy kíváncsi, a válasz: IGEN. 14 év alatt is lehet személyit csináltatni, de nem kötelező.

2013. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tippmix miatt kéne!

nem cigiztem soha életemben :D

amúgy 15F

2013. júl. 14. 22:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Tippmix miatt kéne!

nem cigiztem soha életemben :D

amúgy 15F"

Akkor a kőr bezárult.


A Tippmix szabályzata kimondja:

"7.§ A fogadások beérkezési határideje, részvételi jogosultság


(1) Szerencsejátékban 18 éven aluli személy nem vehet részt, azaz nem szerezhet részvételi- illetve nyereményjogosultságot."

Forrás: [link]


Te pedig 15 éves vagy.

Más személyi igazolványával visszaélni, meg - mint az előzőekben említettem - bűncselekmény. És mivel már elmúltál 14 éves, kaphatsz a fejedre.

2013. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#2

Na ja. Na nem baj, majd megkeresem Csintalan bácsit, úgy hallottam ő készséggel kihozza a cigarettát.

2013. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tippmixelj a szüleiddel. ha jófejek, sztem feladják helyetted a szelvényt.
2013. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szűlökkel,tesókkal esetleg rokonokkal,vagy idősebb spanokkal feltudod adatni a tipmixet.Ehhez kérnik a személyit?
2013. júl. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!