Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem megtalálni valakit így? Tud vajon valaki segíteni? Többi lent;)

Figyelt kérdés
Szóval Bp-en az A38-as hajón,Kozmosz koncerten voltunk,és megimserkedtem egy sráccal :) Fehér sex pistols-os póló volt rajta,tornacipő meg térdgatya. 4 fiúval volt,az egyiknek Alvin és a Mókusok-os pólója volt. Kérem aki ráismer,írjon :)
2013. júl. 17. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod találni, és nem jelentkezik, mindig emeld ki a kérdést! Nekem bejött!
2013. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Írd ki megosztásra facebookra. Ha igaz az elmélet, hogy összesen 6 embert kell ismerned ahhoz, hogy az ismerőseid és az ő ismerőseik, meg azoknak az ismerősei stb. révén az egész világot ismerhesd, akkor a megosztásokkal simán meg fogod találni.
2013. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Facézz egy picit,ahogy az elöttem írták.

De vannak még keresési opciók.

Esetleg még annyit csinálhatsz hogy vannak különböző party oldalak ahol fent vannak ezek eseményként jelölve és meg van jelenítve a regisztrált tagok közül hogy kik voltak ott.Ha jól emlékszem ilyen a partyarcok.hu is ,szal itt nézelődhetsz egy picit,vagy esetleg a zene stílus után menni egy picit és menni a kövi hasonló bulikra esetleg kimenni a Alvin és mókusokra vagy hasonló bulikra.

Amúgy megismerkedtél vele,miért nem beszéltél meg vele egy találkát vagy kövi bulit vagy kérdezted meg volna a nevét.

Én a facén,keresztnév ,kerület és kor alapján sikerült megtalálnom valakit .

2013. júl. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket :) nem tudom,miért nem beszéltem vele..azt hiszem késő bánat..
2013. júl. 18. 20:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Legközelebb véletlenül botolj meg és ess rá :)
2013. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát az a probléma,hogy nem Bp-i vagyok,tényleg csak véletlen találkozás volt,de párszor letapiztuk egymást "véletlen" :D képzeljétek,végül is rá találtam az egyik barátjára,aki ott volt bejelöltem face-en,de nem tudok írni neki üzenetet,mert nem engedélyezi az oldal.. ez miért lehet?hogyan tovább szerintetek?? Köszii :))) <3
2013. júl. 18. 21:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Vársz míg visszajelöl ismerősnek és utána már tudsz küldeni üzit.
2013. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amúgy akkor mákod van! :)

De azért ne légy papucs!

2013. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszii <3 h nem jelöl vissza mi van? :/
2013. júl. 18. 22:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nem jelöl vissza semmi gond nincs!

Keressed meg a barátai között ha meg nem akkor amit látsz hogy hol él,hová jár suliba stb az alapján vannak kiindulási pontok...

2013. júl. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!