Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az olyanok "emberek" akik a...

Az olyanok "emberek" akik a homoszexuálisok ellen tüntetnek, azoknak nincs jobb dolguk a bajkeverésen kívül?

Figyelt kérdés

Miért nem töltik az ilyenek inkább tényleg hasznos tevékenységgel az életüket, ahelyett, hogy mások életét keserítik meg a saját hülyeségük miatt? Így is romokban az ország, ezek meg jobban rátesznek egy lapáttal.

Miért kell folyton másokat azért verni, mert kicsivel másabbak, mint ők?



2013. júl. 19. 21:43
1 2
 1/16 anonim válasza:
63%
Ez egy jó kérdés :) Én is tudni szeretném rá a választ, mert egyes emberek viselkedése túlmegy minden határon .
2013. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Azt hiszik, ezzel tesznek valamit a közösségért.xDDDD Örüljenek maguknak. Az én életemet amúgy nem keserítették meg, magasról teszek rájuk is, meg a felvonulókra is, akikről szintén megvan a véleményem..
2013. júl. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
B*ziként virítani egy felvonuláson sem tartozik éppen a hasznos tevékenységek sorába. Azoknak nincs jobb dolguk? Én betiltanék minden hasonló felvonulást, nem csak a homokosokét, de az övéket főleg károsnak tartom. A szexuális beállítottsága mindenkinek a magánügye, maradjon is az. Ne legyen már büszke rá, hogy aberrált. Attól, hogy két b*zit szájoncsaptak (ha egyáltalán történt ilyen), ennek az országnak nem lesz sem jobb, sem rosszabb. Nem kéne a b*ziknak kelteni a feszültséget, akkor senki nem bántaná őket. Ezzel inkább ellenszenvet keltenek, pont az ellenkező hatást érik el vele. Bár szerintem nagy részük szándékosan provokálja ezzel a normális társadalmat.
2013. júl. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Azoknak a bu-ziknak, akik keltik a feszültséget, h itt már lassan deportálják a melegeket, mert két hülyét szájba vágtak nincs jobb dolguk?
2013. júl. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%

Az olyanok "emberek" akik a homoszexuálisok, azoknak nincs jobb dolguk a bajkeverésen kívül?


Miért nem töltik az ilyenek inkább tényleg hasznos tevékenységgel az életüket, ahelyett, hogy mások életét keserítik meg a saját hülyeségük miatt? Így is romokban az ország, ezek meg jobban rátesznek egy lapáttal.

Miért kell folyton másokat azért provokálni, mert egészségesebbek, és normálisabbak, mint ők?

2013. júl. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Ma már bármiért tüntethetnek, ami ellenszenvet vált ki valakiből. Ez a szabadság paradoxa, hogy lényegében mindenki szabad jogi szempontból, de senki sem független mások véleményére nézve, mivel bárki megcélozhat bárkit az egyéni nézőpontjával, ami a másikéval pont ütközik.


Tüntetnek a feministák, a pedagógusok, a rendőrök, a munkások- egyszóval bármilyen csoport vagy annak ellentábora, mert ma már mindenkinek joga van hozzá.

A különbség csak az, hogy míg egyeseknek létszükségleti okuk van rá, addig másoknak nincs- ennek ellenére, az emberi természet konfliktuskereső.


A legfontosabb tényező, amit a tüntetők figyelmen kívül hagynak az az, hogy az erőszak erőszakot szül és ellenállást. Akármilyen problémáról is lenne szó, a dolgoknak nem a durva és állatias módját kell előnyben részesíteni. Viszont ez már neveltetés és etika kérdése, amely fejezeteknél sokan nem állnak jól.

2013. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Először is a homoszexualitás nem aberáció. Asszem két felnőtt ember el tudja dönteni milyen kapcsolatot ápolnak egymással. Persze itt bele lehetne menni, hogy egyes heteroszexuálisok mikre képesek, de ez most nem erről szól.

Annyit tudnék hozzáfűzni, hogy más, nyugati országokban kevesebbért is utcára vonulnak az emberek és képesek is elérni vele valamit. Én úgy gondolom, hogy mindenkinek meg van az identitás választás szabadsága csak ezt a mi remek országunkban nem szeretik betartani, ezért azt hiszem jogaik képviselésére szervezhetnek felvonulásokat, szóval egyáltalán nem idő pocsékolás. Azzal viszont nem értek egyet, amilyen eszközöket használnak. Én sokkal inkább azt érzékeltetném ezzel, hogy a homoszexuálisok pont olyan emberek, mint a többiek: ugyan úgy vesznek egy kiló kenyeret és ugyan úgy járnak torokgyulladással házi orvoshoz, mint a többiek.

2013. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Mert gyűlölik magukat és az életüket, képtelenek alkotni. Láttam a képeket az idei Prideról, és az "ellentüntetők" képein csak gyűlöletet, mérget, dühöt és még egy adag gyűlöletet láttam. Pont olyanok voltak, akikkel nem szívesen találkoznék hivatalokban, vagy a boltban stb. Szörnyűek.
2013. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ezek az emberek vagy maguk is látens homik, ezért vannak olyan gyűlölettel a melegek iránt, vagy rohadtul unatkoznak. ennyi a magyarázat.
2013. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Ha a homoszexuálistás nem aberráció? Mi lesz a következő, ami normálisnak számít, a pedofília? Amerikában ők is képesek már szerveződni (NAMBLA). Az aberráció eltérést jelent a normálistól. A homoszexualitás nem normális dolog, akármennyire is próbálják ezt sulykolni.
2013. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!