Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hányan vállalnának olyan...

Hányan vállalnának olyan munkalehetőséget/ tanulási lehetőséget, amelynek egyetlen előnye, hogy kifizetődő?

Figyelt kérdés
Életkort is szeretnék kérni, ha lehetséges.

2013. júl. 20. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem pontosan mire célzol. Úgy érted,hogy kifizetődő,de amúgy utálod azt a bizonyos dolgot csinálni?

Ha így van,akkor 4 variáció van:

1. A családom nem tud támogatni anyagilag és nekem kell valahogy kialakítani az életem,úgyhogy elvállalom a melót,és bár olyat csinálok amit nem szeretek,de legalább eltudom majd látni a családom és kitudom alakítani az életem,esetleg ha nagyon összejön az élet,majd csinálok mellette valami olyat amit szeretek is.

2.A családom tud támogatni anyagilag,így nem nehéz kialakítanom az életem,úgyhogy nem vállalom el,csinálok olyat,amit szeretek is,és valahogy majd csak összejönnek a dolgok.

3. Ugyan az a felállás mint az 1.nél annyi különbséggel,hogy nem vállalom el még így sem,inkább majd kitalálok valamit és vagy összejön vagy nem.

4.

2013. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*4.Ugyan az a felállás mint a 2.nál,de mégis elvállalom,mert nem akarom,hogy a családomtól függjek,és a saját lábamra akarok állni.

Te döntesz,hogy te melyiket szeretnéd

2013. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, anyagilag kifizetődőre gondoltam.


Köszönöm a választ.

2013. júl. 20. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként én elvállalnám és majd ha már "megszedtem magam" pénzzel,akkor hobbiként csinálhatod azt is amit szeretnél.

Sajnos manapság a pénz nagy úr és mindenki arra törekszik,hogy minél több legyen,mert egyszerűen nem lehet manapság boldogulni,ha nincs 1 jó melód. :/

Viszont a tanulással vigyázz. Lehet,hogy mos kifizetődőnek tűnik,de pl 4 év múlva is az lesz,mikor kijártad a sulit?

Ilyen téren az egészségügy az,amiben tuti lesz munkád.

Remélem tudtam valamicskét segíteni.

Az 1. voltam. :)

2013. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kiegészítést is.


Igazából véleménygyűjtés céljából írtam ki a kérdést, nem személyes helyzetről van szó.

2013. júl. 20. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!