Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért a páwák jönnek be a mai...

Villácska kérdése:

Miért a páwák jönnek be a mai tinilányoknak?

Figyelt kérdés
Minden lány oda van a kis hülyegyerekekért, akik úgy néznek ki mint a homokosok. Semmi férfiasság nincs bennük. És az az elszomorító hogy egy ilyen generáció nő fel. én is tinédzser vagyok, fiú, és mielőtt azt mondanátok féltékeny vagyok egyáltalán nem. Van barátnőm. Nektek erről mi a véleményetek?

#férfiatlanság #tömegstílus
2013. júl. 20. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

utálom a pávákat.

inkább legyen egy fiu férfias :))

15/L

2013. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Ma a Justin Bieber-féle férfiatlan csökevények jönnek be a nőknek...ja és persze a gazdag, sportkocsis pasik. Ha nem vagy kitömve lóvéval és ilyen lelencßuzi kinézeted sincs mint a Justin Biebernek, emberszámba se vesznek....
2013. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Mert manapság ugye a divat meg a média így mossa át az agyukat hogy elhiteti velük hogy az a jó ha követi a divatot ha nem akkor az ember nem ér semmit!

Meg ugye a nagy pénzes zsákok akikre még buknak a lányok, de azokra már a komolyabb nők buknak inkább. A kevésbé komolyak meg a kis pávákra. Aki a kettő közt van és a saját stílusát képviseli azzal nem foglalkoznak.

Sajnos ez az igazság, nagyon kevés olyan lány van akinél a belső tulajdonságok számítanak, és nagyon sok olyan van akik csak mondják ezt közbe ha kiderül a srácról hogy nem ér semmit akkor dobják őt, vagy elcsavarják a fejét.

Ennek nagyrészt a média az oka amit már néhány hasonló kérdésben kiveséztünk. És a gond az hogy ez a generáció az életbe csak akkor állja meg a helyét ha kap egy pár pofont az élettől, és gyakorlatilag átneveli magát. De rengeteg olyanról tudok akik ilyen divatmajmok 20 év felett és örülnek hogy minimálbérért felveszik őket a tescoba vagy gyárakba dolgozni.

Ez a szörnyű igazság, ezt sajnos el kell fogadni.

Én sem vagyok egy divatmajom és pénzem sincs annyi barátnőmnek sem ez a fontos szerencsére, de régebben tini koromban is nagyon nehezen ment a csajozás most 22 évesen örülök hogy van párom meg munkám és jobb dolgom is van minthogy a divattal foglalkozni. Barátnőm is hasonlóan gondolkodik ami itt a környéken nagyon ritka sajnos.

2013. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom mi az a "páwa", amiről beszélsz.
2013. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
15 éves vagyok, nem páwa, nem vagyok tele pénzzel, teljesen normálisan nézek ki, semmi extra, kicsit hosszabb a hajam, és mégis "emberszámba vesznek", sőt, még randizni is eljönnek velem a lányok. Na erre varrjatok gombot!
2013. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát a fiatal tini lányok még nem igazán tudnak dönteni! Visszont azt látják a többi csajtól, meg halják hogy ezzek a vagány srácok. És igy ö is tappad az ilyenre, elég hülye egy dívat! Beteg a világ! :) Ez a válasz.
2013. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!