Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek a dolgok szerintetek nem...

Ezek a dolgok szerintetek nem félelem keltőek?

Figyelt kérdés
Még hétfőn elmentem egy táborba és ma jöttem haza. Nem volt semmi gond egészen szerda estéig. az egyik haverom bemegy a tesóm szobájába, mert átvitte a barátnője telefonját ugyanis ismeretlenül hívták. Erre ő fölveszi, belemondja: Helló, ki az? Erre azt feleli (egyesek állítása szerint nagyon mély és ijesztő hangja volt annak a pasinak), hogy: Szia "bébike", nem mondom meg, hogy ki vagyok, mert úgy is tudod. Erre barátnőmnek elvette egy másik barátnőm a telefonját és beszélt bele, de senki se szólt vissza. Utána átvette a testvérem a telefonját és mondta, hogy: a jó édes k***a anyádat, és erre azt, mondta a telefonáló, hogy: dikk. Erre még a tesóm káromkodott neki valamit és letette a pasi. Erre eljön másnap reggel átmegyek a tesómhoz. Ott voltak mind akik egy szobában vannak azzal a csajjal akit felhívtak és beszélgetünk. Észre vesszük, hogy megint csörög a telefon ugyan úgy: ismeretlen. Testvérem felveszi, Belemondja, hogy: igen? Erre nem válaszolt senki, de azt mondta, hogy akart belemondani valamit, de akkor már nem tudott, mert nem egy női hang szólalt meg benne, gondoljuk mi. Ezek után még többször előfordult az, hogy felhívták, de a tanárok nem hittek nekünk, mert érdekes módon csak akkor hívták, ha a barátnőm leszállt az ablakból. Erre tegnap délelőtt kiderült, hogy ki volt a hívogató: a hátsó szomszédunk. Akik ebben az ügyben mind benne voltak mind kimentek és ordibáltak annak, hogy jöjjön ki és ne csak hívogassa őket. Lenyugodtunk és már mindenki készülődött a diszkóra. Mentünk néhányan táncolni és erre a barátnőm akit hívogatnak kinéz az ablakon, mennek még páran és rá pár percre kimegyek vele mert megkért és lehetett látni annak a kis csicskának az ablakából egy fekete ember alakot. Elkezd neki ugatni a barátnőm, meg minden és mondtam neki, hogy menjünk el onnan, mert én akkorra már nagyon féltem. Nem volt semmi baj csak a tanárok megint nem hittek nekünk. Erre ma mikor hazamegyünk mit mond az egyik haverja tesómnak? Kihívták arra a perverzre a rendőrséget és bevitték. Ezek alatt a napok alatt majdnem az összes lány sírt annyira féltünk.
2013. júl. 20. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha 12 lennék, biztos én is be lennék tojva, úgy paráznék. Sajna 20 évvel több vagyok, és alig várnám, hogy megrángathassam az a fekete ember alakot, hogy szórakozzon máshol. De sajna bevitték a rendőrök, nem tehetném.
2013. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát egyébként első válaszoló én annyira féltem, hogy szerda estétől minden este sírtam és egyik tanár se hitt nekünk, sőt! Az egyik vén banya az ebédlőben hangosan anyázott, meg egyfolytában csúnyán beszélt és egyszer amikor már 48-ra mentünk km-et menni ott beszél hátul, hogy ezeknek a lányoknak ki kéne hipózni a szájukat olyan csúnyán beszélnek. És úgy nagyjából 7 elmentek szombaton, köztük én is a tesómmal, mert már annyira idegesek voltunk. Egy szóval: többet nem megyek ilyen szar úgy nevezett "táborokba".
2013. júl. 21. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!