Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek erről mi a véleményetek?

Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ismerősöm fél évet élt kint Londonban. A központban, ahol a legdrágább az élet. 1000 fonttal ment ki, 200 fontot hozott haza, úgy, hogy egy napot sem dolgozott. El nem tudtam képzelni, hogy bírta ki eddig ennyi pénzzel. Aztán kiderült a titok. Úgy ment ki, hogy nézett hírdetéseket, amikben pasik adnak ingyen szállást lányoknak szexért cserébe. Ő meg kiválasztotta a legszimpatikusabb ajánlatot. A pasi mellesleg szakács volt, így a lánynak még kajára sem kellett költenie. A pénzét egyedül ruhákra és piperecuccokra költötte.

Nektek mi erről a véleményetek? Én először alig akartam elhinni, mert a lány elég visszafogott (nem nagyon jár bulizni, nem ölözik kihívóan). Azt mondta, hogy nem bánta meg, a pasi szimpatikus volt neki, tehát nem undorodva feküdt le vele, ráadásul kint élhetett egy fél évet.

Nem tudom mit gondoljak, valahol úgy gondolom, hogy ilyet kb. a k.rvák csinálnak. Másrészről meg olyan lehetőséget kapott így, hogy lehet tényleg megérte?



2013. júl. 21. 04:16
 1/8 anonim ***** válasza:
A magyar nők már hírhedtek külföldön, de ez már mindennek a legalja, napi egy tál kajáért, meg egy félszobáért szopta a dákót szorgosan, gratulálok az ismerődödhöz. Ez neked lehetőség? Dolgozni is kimehetett volna!
2013. júl. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy szinte 0 nyelvtudással ment ki.
2013. júl. 21. 04:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor továbbra is fentartom, hogy az ismerősöd egy olcsó riherongy, csak mellé még végtelenül ostoba is. Örülhet, hogy nem verte össze az alkalmi kitartója és nem kényszerítette prostitúcióra. Bár ahogy mesélsz róla, nem kellett volna a dugásra kényszeríteni, csak azért lett volna dühös, ha nem kap utána lóvét. Szánalmas. Az, hogy tanuljon, szóba sem jött, ugye?
2013. júl. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam elsőként, hogy mennyire veszélyes ez :S Már az elején, hogy elrabolhatják, bezárhatják a házba. Vagy kiderülne, hogy több férfivel is együtt kellene lennie. Vagy a férfi akár meg is ölheti, elvégre otthon nem mondta el a lány senkinek, hogy kihez készül, vagy ami valószínűbb, hogy meveri és elveszi az összes pénzét. Belegondolni is rossz, mennyire balul is elsülhetett volna a dolog :S

Egyébként a lány most egyetemre készül, plusz a fél év alatt angolul is jól megtanult.

2013. júl. 21. 04:48
 5/8 anonim ***** válasza:

" ilyet kb. a k.rvák csinálnak. Másrészről meg olyan lehetőséget kapott így, "


Szerintem meg nem kb, hanem vitán felül áll, ez egyértelműen üzletszerű kéjelgés, a barátnőd akárhogy is szépíti a dolgot, hivatalosan is qrva.


Egyébként milyen lehetőséget kapott?!

Dughatott szállásért?

Vagy megnézhette élőben a bigbent?

Nagy lehetőség.

Ha semmit nem kezdett kint az életével, azt itthon is megtudta volna csinálni.

Elkurvulni itthon is lehet, a legtöbb egyetemista csak összedugja a lóvét az egyetemre, itthon sincs másképp.

2013. júl. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

...most nézem, ő is megy egyetemre.

Akkor folyt. köv. ! :)

2013. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

undorító és kiábrándító, ahogy a nők eladják magukat.

Remélem engem nem egy ilyennel fog összehozni a sors, akinek ilyen múltja van.

F

2013. júl. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hàt lehet h megérte ha jol keresett, jol érezte magât. ezekszerint jo dolga volt, de én az ilyet nem helyeslem!!
2013. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!