Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha az egyik...

Ti mit tennétek, ha az egyik ismerősötök kezén karcolásokat, vágásokat vennétek észre?

Figyelt kérdés
Rákérdeznétek? Szólnátok valakinek?

2013. júl. 21. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen karcolás? hol?

Én gyakorlatilag rákérdeznék hogy mi van csalánosba nyúltál?

Aztán komolyra véve a szót azért elbeszélgetnék vele hogy mi a baj,esetleg megkérdezni hogy segíthetsz e valamiben ,vagy meg sem kell kérdezni csak annyi hogy vigyed el szórakozni,javíts egy picit az életminőségén!

2013. júl. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy hívják a macskáját. Nem viccelek. Nekem most a bal kezemen 4, a jobb kezemen 8-9 vágás van. A macsek szeret durván játszani, és nem hogy ő, még én se veszem észre, hogy sakktáblát karcol a csuklómba.
2013. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Alapból én se gondolnék semmi rosszra. Nekünk csak egy kedves részmunkaidős macskánk van (igazából a szomszédé, de az nincs mindig itt s akkor jön), de tudnék mesélni a szedrünkről...


#1: A csalán szúr s nem vág. Teljesen más a nyoma.


Azonkívül van, aki hajlamos lépten-nyomon elvágni a kezét késsel.


Különböző nyomokból különböző következtetéseket lehet levonni, nyilván van, ami célzatos, tudatos vagdosásra utal.

2013. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, mi történt. Ha az, amit gondolok, hogy szándékosan vannak ott (a kérdésböl úgy jön le), akkor elbeszélgetnék vele, mert sajnos volt ebben személyes tapasztalatom. :( Ajánlanám neki, hogy kérjen segítséget szakembertöl, szüleitöl, ha kiskorú, foglalja el magát, stb.
2013. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

# 3/4

A csalánt szerinted komolyan gondoltam? :)

2013. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5: Nem igazán, de nekem muszáj kiigazítanom az ilyesmit, de egyértelmű viccre is hajlamos vagyok olykor komolyan válaszolni, ilyen vagyok, viszont láttam már embereket nagyobb hülyeségeket is állítani :D
2013. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Illetve ez nem volt állítás, bocs, este van s ne offoljak.


Akkor on: Szólni valakinek max. akkor, ha pl. gyerekről van szó, de akkor is valószínűbb, hogy konkrétan vele próbálnék beszélni, mégis logikusabb az adott személyhez fordulni... merőben helyzetfüggő, hogy pontosan mit tennék.

2013. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
No para! :)
2013. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is sokszor ilyen a kezem, ilyenkor mindig megkérdezik, hogy milyen macskám van? :D
2013. júl. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sophie23 válasza:

Nekem volt ilyen eset. mindenképpen tudd meg, hogy csak véletlenszerű sebek vagy magának vagdosta. ha magának akkor kérdezd meg, hogy miért, mi a baj. beszélgess el vele és próbálj meg neki segíteni, vidítsd fel és javíts az életkedvén.

Amúgy az 1. válaszolónak igaza van:)

ha durvák a vágások és nagyon nagy bajban van az illető akkor mindenképpen szólj valakinek, de ha úgy érzed rá tudod beszélni, hogy ne tegye ezt többet és tudsz rá hatni, akkor nem szükséges:) remélem segítettem:D

2013. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!