Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakran unatkozol?

Milyen gyakran unatkozol?

Figyelt kérdés
Ha éppen nincs olyan dolog, amivel foglalkoznod kell (munka, tanulás, stb.), akkor milyen gyakran fordul elő, hogy nem tudsz értelmes elfoglaltságot találni, ami leköt, és unatkozol?
2013. júl. 21. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
soha. ahoz tul sok minden érdekel:)
2013. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiiii ***** válasza:

Mindig találok értelmes elfoglaltságot, sőt, néha időm sincs. Ha pedig mégis nincs dolgom (márpedig olvasni, gitározni, fotózni, rajzolni, írni, sötöbösötöbö, mindig tudok), akkor a gondolataim kötnek le.

Viszont várakozni utálok. De akkor is ott egy füles a fülemben, és szól a zene. És olyankor mondjuk megfigyelem magam körül a világot.

Aki unatkozik, főleg az internet világában, az nem normális. :D

2013. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szinte mindig, unalmas helyen élek, barátaim nincsenek, szóval az életem unalomból, és egyelőre még iskolából, tanulásból, később majd munkából áll.

Eléggé magányos vagyok.

2013. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak ha "undorító" városrészben utazok. Vagy metrón. :)

Sikerült lezúzni a telefonom, a zenelejátszókat meg elajándékoztam, mondván úgyse lesz szükségem már rájuk, úgyhogy nem tudok utazás közben zenét hallgatni.

Van, hogy leköt a "táj", de Budapesten ez elég ritka, hiszen a szebb helyeket már unom, úgy ismerem őket, mint a tenyerem.

2013. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokszor, főleg, ha ugyanúgy, szürkén telnek a napjaim. Néha úgy érzem, az egész életet unom. Nem igazán látok a nyáron esélyt a kikapcsolódásra, sőt, barátom sincs túl sok, úgyhogy néha elkeseredek. Akkor érzem jól magam, ha tanulhatok, dolgozhatok, csinálhatom a dolgom, de közben megvan a megfelelő társaság is a kikapcsolódásra, akik mellett elfelejthetem a hétköznapokat. Egyelőre csak az első kettő van meg és így eléggé unalmas.
2013. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!