Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megtalálni...

Hogyan tudnék megtalálni valakit a Facebookon, ha csak a keresztnevét, lakhelyét és partnere keresztnevét tudom?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 21:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és még azt is tudom, hogy biztosan egy oldal (amelyet én tudok, hogy melyik) kedvelői között van, de az oldalon nem tudok listát előhozni a kedvelőkről.
2013. júl. 21. 21:43
 2/4 anonim válasza:
Szia.A keresőbe írd be csak a keresztnevét és ha kihoz 4 vagy 5 példát alatta írj egy olyat hogy további találatok keresése ha arra rákattintasz akkor kihoz még párat.Aztán bal oldalon kattints rá az emberek-re és kihozza hogy hely megadása ott beírod a lakóhelyet és ha szerencséd van megtalálod. Remélem tudtam segíteni.Ha valami kérdésed lenne még írhatsz privit :)
2013. júl. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És ha valamilyen becenéven van fent?

Mert facebookon nagy divat hogy vki nem az igazi vagy a teljes nevén van fent.Pl sok ilyet látok:

Csak egy lány

Csak Tomi

Vivi oszt cső

stb.

2013. júl. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Első vagyok.

Hát azt nagyon nehéz megtalálni.Valamennyit muszáj tudni belőle pl vivi vok ennyit minimum.Amugy nem tudod megkeresni :/

2013. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!