Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem féltek? (Rövid)

Ti nem féltek? (Rövid)

Figyelt kérdés
Ti nem féltek attól vagy gondolkoztatok már rajta h valami befordult depressziós embernek komiztok valamit amit nem fogalmaztatom meg rendesen vagy nem gondoltátok át amit irtatok és megfordul a fejetekben h miattatok csinál valami hülyeséget magával vagy mással?
2013. júl. 23. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Nem ugyanis ha valaki olyan h*lye hogy egy komment miatt lesz öngyilkos az megérdemli hogy feldobja a pacskert!
2013. júl. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
átfutott már az agyamon, de általában ha valakinek problémája van, akkor odafigyelek mit írok
2013. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1:sztem nem az e-világ miatt letargiába és depresszióba szenvedő embereknek akik nembirják a dolgaikat megbeszélni senkivel azért itt kérdik a véleményt,szal szerintem nemérdemelnek halált.+meg én inkább senki felett nem itélkeznék h ki érdemli
2013. júl. 23. 00:34
 4/11 anonim ***** válasza:

én inkább bíztatom őket hátha írnak valami újat és én is rászánom magam

amúgy meg szerintem nagy részük(magamból kiindulva) úgy sem csinálja meg fél a haláltól ösztönösen és ezt ha már legyőzi valaki azon már úgyis csak szakember tudna igazán segíteni

2013. júl. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek az 1-es kommentelővel.
2013. júl. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Akkora h*lyeséget írtál hogy majd leszállt a fejem ugyanis olyan nincs hogy nem tudja megbeszélni senkivel mert vannak szülők,barátok,ismerősök végső esetben pszichológus ha valaki ezekből egyikkel sem akar beszélni akkor kampec!

2013. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben mindig valami pozitív dolgot írok, a kérdezők visszajelzéseiből is azt látom, hogy vagy hasznos volt vagy csak simán jólesett nekik a válaszom, úgyhogy nem félek ilyenektől.
2013. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nmeértem mértne fordulhatna elő h nembirja megbeszélni senkivel,ezalatt nemazt értettem h bevan zárva egy pimcébe és nincsenek emberek körülötte hanem h egyoldaló beszélgetésről lenne szó,vagy nemérezné h megbízhatna akárkiben! MR leszállt a fejem úr
2013. júl. 26. 00:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Olyan nincs jobb ha tőlem tudod mivel a családomban két pszichológus is van és még nem találkoztak olyannal akivel ne tudták volna megbeszélni a bajokat úgyhogy ne próbálj kioktatni szerencsétlen mivel még valószínű én is annak fogok 2 év múlva tovább tanulni úgyhogy NE oktass ki!

Plusz a másik rész olyan nincs hogy nem bízunk senkiben egy ember mindig van!!!!

2013. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nemmindenk családjában van 2 pszihológus,és jóhogy nemtalálkoztak olyannal akinek nincs kivel beszéélnie ha beszéltek velük,megha mindenki megbirja beszélni valakivel akk mért vannak öngyilkosságok, ez h 2 év mulva annak mész... akk pontosan annyira vagy pszihológus mint én.
2013. júl. 26. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!