Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít? Elvileg...

Titeket nem idegesít? Elvileg kertváros nyugodt részén lakunk. Hogyan lehet leszerelni ezeket a házalókat?

Figyelt kérdés
Minden nap, legyen az hétköznap, vagy hétvége, óránként csenget valaki, aki valamilyen alapítványtól, valamilyen beteg gyermeknek gyűjtöget./Ha igaz lenne, még adnék is/ Utána jön a tollfelvásárló, aki reggel 7-kor kúrjongat a hangosbemondójába. Majd a szódás, 9-kor, a tejes kocsi 10-kor, a family frost délben. Utána a kenyeres, meg fás kocsi, most már a dinnyés is, a krumplis, meg az isten tudja még ki.Pihenni még vasárnap sem lehet, mert a szódás reggel 7-kor itt kezd...
2013. júl. 25. 00:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
90%
Mi is kertvárosban lakunk, de aránylag nyugi van. Rendszeresen szokott kúrjongatni az akkumulátorfelvásárló, meg jár erre family frost, no meg a házaló cigányok. De más nem. Szódás már vagy 20 éve nem járt erre.
2013. júl. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
86%
Te Pesten meghalnál.
2013. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
83%

És ők mindenki becsenget?:-o

Kösd ki a csengőt!:)

2013. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
88%
Füldugó.
2013. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
77%
Mi Bp-en lakunk kertes övezetben, mégis közel a belvároshoz. Itt csend van és nyugalom.. :) A Family Frostos jön néha meg az ócskavasas. Csengőnk direkt nincs, tehát felcsengetni senki se tud.
2013. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Nem csenget be mind, de a kürt, a hangosbemondó, ...itt nem lehet aludni még 9-ig sem.


Pont ezért nem akartam Pesten lakni...

2013. júl. 25. 00:15
 7/44 anonim ***** válasza:
78%
Hát azok az emberek ebből élnek meg...de tényleg vagy kösd ki a csengőt, ha ismerős jön majd megcsörget vagy bekiabál. Vagy írd ki a csengőre, hogy kíméljenek az ilyenek a csengetéssel.
2013. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
83%

Ha csupán 1-2 ilyen zavaró tényezőről lenne szó, akkor még lehetne valami megoldást találni. De mint a felsorolásból látható, ennyi különböző emberen és cégen nem lehet úrrá lenni. Tehát a megoldás abban rejlik, hogy megváltoztatod a szemléletedet, a hozzáállásodat. A dolog a te fejedben alakul problémává, ezért csakis magad mentheted meg magad ettől az egésztől. Persze ehhez önismeretre való hajlam kell.

Mindez igaz az élet egyéb területeire is, ahol nem tudsz erővel változást elérni. A hadakozás energiát emészt fel.


Éppen ezért engem már sem a kutyaugatás, sem a Family Frost, sem a bulizó szomszédok nem zavarnak.

2013. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
35%

6 :Figyelj, én Pesten a belvárosban lakom, és nincs csengőm, az utcán meg az Általad felsoroltakból senki nem jár, senki nem üvöltözik.:) Vannak süketcsendes részek még a belvárosban is, főleg ha van udvari frontja a lakásnak.:)


Nem tudnál Te is nem az utca felé eső részen aludni?...



5: Holvan kertváros rész a belvároshoz közel?:-o Bajza utca? Vagy Himfy utca?:)

Közelebb nincsen!

2013. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Csak egy példa. Ma a nő aki valamilyen alapítványtól jött becsengett. Kinéztem, mondtam, sajnos nem tudok segíteni.Ok.Rá 2 percre, mint az őrült, nyomja a csengőt, és üvölt:Nem akar, vagy nem tud??? Kínomban már elküldtem a halála f..ra. És ez naponta 2x, 3x.Komolyan mondom, zaklatás. :)
2013. júl. 25. 00:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!