Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek szerint, most Én rontotta...

Ezek szerint, most Én rontottam el mindent?

Figyelt kérdés

Árulunk egy házat, és jött egy férfi a lányával aki tőlem fiatalabb 2 évvel, amikor Apuék beszélgettek bent, akkor a lány szólt hogy kimegy körül nézni, és én meg utána mentem :/ Tudni kell hogy, olyan fajta vagyok aki ha tetszik nekem, annak elvakultan kedveskedek meg jó benyomást keltek

Jól elszórakoztunk kint, és amikor szólt az Apja hogy gyere mert lassan megyünk, addigra már kötődést éreztem iránta és össze zavarodtan álltam ott, fogtam magam és elkértem a számát hogy majd keresni fogom

Most is hiányzik és gondolok rá, de Apunak nem merem elmondani mert nehogy ordibáljon azért amiért Ők lesznek elviekben az új tulajdonosok, jövőhéttől

Gondoltam arra is hogy nehogy valami olyan hibát fedezzenek fel a házban amiről mondjuk mi sem tudtunk és utólag baj lenne belőle, igazából ez csak a lányról és rólam szól én úgy gondolom, tehát az öregék üzletétől eltekintve nyugodtan foglalkozhatok a lánnyal nem?

21/f


2013. júl. 26. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem mire gondoltál mikor azt kérdezted hogy én rontottam el mindent. Semmi elrontást nem látok a történetbe. hívd fel a csajt és kész kit érdekel ha épp ők veszik meg? attól ti járhattok még.
2013. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 intrepid ***** válasza:
Ha megvan a kölcsönös szimpátia, akkor mi a gond? Sem te, és a leány sem, nem vagytok döntő tényezők az adásvételben.
2013. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon túlkomplikálod a dolgot. Nyugodtan ismerkedj csak a lánnyal, a többivel meg nem kell foglalkozni ;)

Sok sikert!

2013. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acelsziv ***** válasza:
Miért ne foglalkozhatnál vele? Egyszeri üzletről van szó és különben is. az az ő ügyük, ez meg a ti ügyetek.
2013. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rxz válasza:
Nincs ezzel semmi baj, ha tetszik, ismerkedj csak vele! Az csak 1 dolog ,hogy épp ők akarják meg megvenni a házatokat.
2013. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat, aranyosak vagytok

Holnap akkor intézkedek :) Amúgy nem leszünk messze egymástól, azért sem akartam volna elszalasztani

2013. júl. 26. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Zárjátok ki a szülőket ebből az egészből. Az adás-vétel az ő dolguk, ez pedig a sajátotok. Ha észrevesznek valami hibát, akkor mi van? Nem te adtad el a házat, semmi közöd az üzlethez.
2013. júl. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!