Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ékszert feladni...

Hogyan lehet ékszert feladni postán?

Figyelt kérdés
egy kisebb méretű nyakláncot szeretnék elküldeni egy rokonomnak, 300 km-el arrébb. simán egy borítékba beletenni és levélként el lehet küldeni?
2013. júl. 27. 22:18
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és pénzben nem értékes, inkább személyes emlékek fűződnek hozzá.
2013. júl. 27. 22:21
 2/7 anonim ***** válasza:
El lehet,ha nem dudorodik ki túlzottan.
2013. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem simán kimazsolázták a jobb cuccokat a csomagomból, az ismerősi körben is elég meredek történeteket hallani kifosztott csomagokról. Én soha többet semmit nem küldök postán.

Megpróbálhatod, de akkor valahogy álcázd értéktelennek.

2013. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha rájönnek, hogy ékszer van benne, kilopja a postás simán. Én is jártam már úgy, hogy a csomagból, amit küldünk, nem minden érkezett meg a célhoz, kivettek belőle pár dolgot. De volt olyan is, hogy látszott a csomagom csomagolásán, hogy belenéztek, azt mondta a postás, hogy 'megsérült' utazás közben. Vannak futár szolgálatok, nem hiszem, hogy drágábbak, viszont megbízhatóbbak.
2013. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt azért gondold át. Sima borítékban simán felelőtlenség :) Sok fórumban anyázzák a postai tolvajhordákat. Ha postával akarod, akkor rendesen csomagold be és ajánlottan add fel. De egyébként az ajánlott nem véd a lopás ellen, nekem is volt olyan csomagom, ami a feladás után tokkal-vonóval eltűnt és a rendszerből is eltűnt... Ha pofán vágják semmit sem tehetsz. Küldd futárral, ott nagyságrenddel ritkább az ilyesmi.
2013. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt is szokták csinálni, hogy átveszik a kapó helyett úgymond, múltkor pont láttam, bejött a csaj a postán, hogy egy-két hete küldtek neki csomagot, de nem jött semmi, még postai értesítő se. 5 perc után meglett a csomag, ott volt már egy hete, ha a csaj nem ment volna be érte, nem kapta volna meg, a nő meg csak hebegett-habogott, hogy miért nem lett kiküldve..
2013. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
óó, akkor ne postán küldjem? de pici, egy rendes méretű borítékba is simán belefér, ki sem dudorodik..de akkor megfontolom ezeket a történeteket olvasva :/
2013. júl. 28. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!