Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért lehet, hogy még csak...

Az miért lehet, hogy még csak barátnak sem akar?

Figyelt kérdés
Adott egy okos ,helyes srác akivel még fizika előkészítőn ismerkedtem meg és ott néha kereste a társaságomat ,de egy idő után az órákra se járt be . Miután már nem járt be és kiderült ,hogy el is költözött már én akartam vele felvenni a kapcsolatot-vhogy úgy éreztem neten jobban menne a beszélgetés-de az elején leszögezte ,hogy nem bunkóságból nem keres csak szimplán utál fészen beszélgetni és a legjobb barátjával is telefonon tartják a kapcsolatot.Talán azért nem kérte el a számomat mert én meg telefonon utálok beszélni...szal ja bonyolult,de vhogy mégis megoldottuk és kb havonta aztán később már kéthetente beszéltünk.Elhívott egy fesztiválra is ,de közbejött vmi és nem tudtam elmenni azonban nem úgy tűnt mintha nagyon hiányolta volna a társaságomat mert nem is írt semmi olyat h kár h nem jöttél.:/ Bevallom ez szarul esett... Nem értem ezt a fiút mert írta ,hogy empatikus vagyok meg művelt(jó tudom manapság nem szoktunk ilyen szavakkal dobálózni szal lehet kicsit furi) ami alapján sztem szimpatikusnak tart ,de mégse mondja ,hogy találkozzunk.-igaz messze lakik ,de azt hiszem ezek nem áthághatatlan akadályok-Ráadásul sokszor felhozta a volt bnőjét és valószínűleg párhuzamot állít ,de még ha engem nem is tart vonzónak ,barátnak mért nem kellek? Oh és ritkán beszélgetünk és ő még csak egyszer írt rám..élőben viszont mindig ő jött oda hozzám.Ez nekem elég zavaros...sztetek miért viselkedik így?Ja és az élőben történt beszélgetésekről azt mondta,hogy ő élvezte meg jól érezte magát...akkor miért nem keresi a társaságomat?
2013. júl. 28. 02:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akar veled járni. Attól még lehet rólad jó véleménye.

Lehet, van barátnője, lehet, hogy nincs, de nem téged akar látni ebbe a szerepben.

Barátságot nem lehet erőltetni. Lehet, hogy érzi, hogy többet is szeretnél, és ez zavarja, így nem akar barátkozni.

2013. júl. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így jártál. Ez fizika előkészítő volt, nem biokémia :)
2013. júl. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kár hogy nem magyar előkészítőre jártál, magadra szedhettél volna egy kis stilisztikát, mert ezt így kínzás volt végigolvasni.

Neten nem is tudnád tartani vele a kapcsolatot, mert ember nincs, aki ezt hosszú távon elviseli.

Gondolom ezért is inkább élőben beszél veled.


Amúgy meg fiú-lány barátság olyan ritka mint a fehér holló, és akkor is inkább csak a lányok szerint létezik.

Fiúnak leginkább csak akkor van lány barátja, ha erős feminin hajlamai vannak. (ratyi)


De ha még létezne is ilyen, akkor sem egy szingli, épp párt kereső fiúnál.

Baromi nagy hátrány ismerkedésnél, ha az adott fiúnak lány kebelbarátai vannak.

Ezt egy nő sem viseli el sívesen, aki komolyan tervez egy férfival.

2013. júl. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, azért, mert érzi, hogy te többet szeretnél. Sztem ha elfogadna barátnak, úgyis kibukna, hogy jaj, miért nem lehetne több... és hát az elég kellemetlen lenne neki. Így meg egyszerűebb és kényelmesebb.
2013. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!