Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történt azzal a férfival...

Mi történt azzal a férfival akit MA BALATONFÜREDEN elütött 1 vonat? Mi a teljes sztori? Meghalt? A neten azt írják hogy túlélte. De tiszta vér volt a feje, akkor most mi van?

Figyelt kérdés

2013. júl. 28. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

Mi is ennyit tudunk. De gyanítom, valami szenzációhajhász pletykalap napokon belül lehozza a teljes sztorit, hadd csámcsogjanak minél többen egy ember tragédiáján.

Egyébként meg attól, mert valakinek véres a feje, még nem szükségszerűen halott. A látvány nem mindig van arányban a valódi sérüléssel.

2013. júl. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elvileg nagyon brutál volt a feje szerencsétlennek. Ezért gyanítom...köszi a választ.
2013. júl. 29. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Én elhiszem... azért ha valakit telibe kap egy vonat, az nem fog utána szépen kinézni.

Persze, a fejsérülések a legrázósabbak, de azért ott sem úgy van, hogy betörik a fejed, aztán meghalsz. Az meg hogy hogy nézett ki... láttad? Nem hinném. A szóbeszéd meg mindent képes felnagyítani. Osztálykiránduláson két fiú összeverekedett egy lány miatt, az egyiknek nagyon kicsit felszakadt a szája... mire a tanárhoz eljutott a hír, már úgy adták elő, hogy az egyik fiú ájultan fekszik, és ömlik az orrából a vér. :D Szóval az, hogy mit mondanak, még nem jelent semmit. :)

2013. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, én ott voltam amikor már feküdt az ember.
2013. júl. 29. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!