Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed rólam?

Mi a véleményed rólam?

Figyelt kérdés
Tőzsdén 1 milliobol csináltam 10-et. Aztán buktam mindent.

2013. júl. 28. 22:40
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Zárójelben megjegyzem: saját véleményem van, csupán az érdekel mások hogyan látják ezt kívülről :-)
2013. júl. 28. 22:42
 2/19 anonim ***** válasza:
Ennyiből elég nehéz lenne rólad véleményt formálni. Úgy tűnik, van érzéked a "pénzcsináláshoz" de ahhoz már nincs, hogy mit kezdj vele. Legközelebb, amikor megint nagyot alakítasz a tőzsdén, a megszerzett összeggel ne zsonglőrködj, hanem vidd el egy jónevű banki tanácsadőhoz és hallgass rá.
2013. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, milyen szempontból kéne véleményt formálnom. Ha azt írom, felszínes, avagy kapzsi, le leszek ugatva, lepontozva, pedig ennyi infoból csak ez ugrik be, és te kérdezted.

Az első fele dicséretes, a második... tudod, egyszer fent, egyszer lent. Elég hamar jött egymásra a kettő, jobb is így.

2013. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
legközelebb add nekem majd én vigyázok rá:)
2013. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Befektetési tanácsadó = jutalékért dolgozó befektetési-eszköz árus. Neki mindig fontosabb lesz a saját érdeke (ami egyben a cégé is) mint az ügyfélé. Ezt csak azért írom le, hogy ha valaki elmegy ilyenhez gondoljon rá. Nekem ilyesfajta segítségre amúgy sincs szükségem, mert értek hozzá :-)
2013. júl. 28. 23:37
 6/19 A kérdező kommentje:
2.-nak meg a zöld kéz, mert ilyesmi véleményre voltam kíváncsi (és nem tanácsra).
2013. júl. 28. 23:38
 7/19 anonim ***** válasza:

Az,hogy hülye vagy,hogy nem volt elég az 1 millió.

Erről mindig a Vegasi vakáció c. film jut eszembe,ahol azt mondták,hogy "inkább add oda a pénz felét,kimegyünk,tökön rúglak és mindenki jól jár" :D

2013. júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
:D Mire elég 1M?
2013. júl. 29. 09:56
 9/19 anonim válasza:
Mennyi idő alatt építetted fel, és aztán mennyi idő alatt buktad el?
2013. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mire elég a semmi? :D

De amúgy mosolyogtam a kérdésen,mert szerintem nem vetted akkora tragédiának és ez jó.

2013. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!