Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok egyedül üldögélni...

Ti szoktatok egyedül üldögélni/sétálni a városban?

Figyelt kérdés
Én sokszor szeretnék egyedül lenni. Szerintem jót tenne. Gondoltam arra, hogy sétálok és leülök egy padra vagy egy parkban. Vagy elbiciklizek a földesúton a szántás mellett, vagy "erdőbe" és leülök a fűbe. Nem furcsa ez? Úgy értem, hogy a városban egyedül az még normális, de a semmi közepén valaki egymagában ücsörög a fűben. Szoktak arra kutyátsétáltatni vagy sétálni ezért lenne aki arra jár. Mostanában semmi kedvem társaságban lenni. Kicsit elegem van belőlük. Ti szoktatok ilyeneket csinálni? Egyedül mászkálni, ücsörögni?

2013. júl. 29. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább egyedül szeretek lenni. Emiatt sokan néznek hülyének merthogy "a ember bizony társaslény". De spec. sétálni nem szoktam egyedül. Igazából sétálni se nagyon szeretek. Mindig arra gondolok, hogy hova is megyek és minél kevesebb ideig tartson az út :)
2013. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam. Városba is, mikor ott vagyok. Jó dolog, mert csak azzal kell foglalkoznom amit én akarok.
2013. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem, de a kutyámmal csak kettesbe gyakran:) őszintén, nekem érdekes lenne, ha meglátnék valakit a semmi közepén üldögélni. Arra gondolnék, hogy nincsenek barátai vagy valami miatt nagyon szomorú. Ha valaki egyedül sétálgat vagy leül a parkba egy padra, az nem lenne furcsa:)
2013. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Külföldre is egyedül utazom mindig, szóval csomót mászkálok úgy is egyedül a különböző városokban. Én szeretem, senkihez sem kell alkalmazkodni. :)
2013. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, majdnem mindig egyeüdl megyek mindenhova mivel nincs társaságom. Akár a "semmi közepére" is, a határba, erdőkbe, és ha véletlenül arra tévedt más még soha a kutya sem kérdezte hogy miért vagyok ott egyedül.
2013. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ha mentem valahova és még volt időm, akkor leültem, sétáltam még, de csak ekkor. Viszont jó volt egyedül. Most is, nem érzem jól magam és jólesik ha csak én vagyok, nem zavar senki. Szinte mindennap sírok, de nem szeretem, ha mások látják. Ezért is jó egyedül. Ha valaki egyedül sírva ücsörög az már kicsit érdekesebb, ugye? Jó kisírni, utána megnyugszom, persze ettől nem jön rendbe semmi, de ideiglenes megoldásnak ez is jó. Nem konkrétan az a célom, hogy sétálok, leülök, sírok, haza megyek, de szinte biztos, hogy elsírnám magam. Otthon ha látják akkor mindenki kérdezget, de én csak azt szeretném, hogy hagyjanak békén. Az utcán nem jönne oda senki, ugye?

2013. júl. 29. 18:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én elbicikliztem az erdőbe, majd felmásztam egy fára, lefeküdtem az ágon és zenét hallgatva élveztem a napot.


Nincs ebben semmi gáz. Az a jó, ha egyedül is képes vagy kreatív lenni és eltudsz menni ide-oda.

2013. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek "kettesben" lenni magammal, az én lelkemnek jót szokott tenni, pláne ha természetben vagyok, de szép helyeken is szeretek egyedül sétálni, nézelődni.. pl városban, vagy Balaton parton.
2013. júl. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen, sokszor ha elönt az unalom és nincsenek a közelemben a haverok akkor kerózok/sétálok egyet. :)
2013. júl. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. júl. 30. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!