Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet azonos a vérünk?

Lehet azonos a vérünk?

Figyelt kérdés
a barátomnak -akivel régóta együtt vagyunk- ugyanolyan arcvonása van, mint nekem: gödrös állunk van. nekem az egész családomban mindenkinek ilyen van, és nála is. arra gondoltam, nagyon-nagyon messziről -de egy vérvonalból származhatunk. :) valóban?

2013. júl. 29. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a gödröcske eléggé karakteressé teszi az arcot,de amiatt nem kell rokonságra gondolni,nekem is van egy leheletnyi!Hé,remélem nem az a pasid,aki nekem is tetszik,neki is van gödröcskéje!Úgye a párod nem szőke és pesti?Kicsi a világ tudod,ki tudja aztán...
2013. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ennek örülsz? Amúgy azonos biztos nincs, nem a testvéred. Esetleg távoli rokoni, de attól hogy gödrös az állatok...sok mindenkinek gödrös. Múltkor rám és páromra is azt hitték testvérek vagyunk, annyira "hasonlítunk." Egyáltalán nem hasonlítunk egyébként, csak a régóta együtt töltött idő miatt szerintem nagyon összeformálódtunk.
2013. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szia, dehogy. :D az enyém barna hajú 40-es :)
2013. júl. 29. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Szupi akkor:Dbiztos nem vagytok rokonok,nyugi:)
2013. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
örülök, mert annyi de annyi közös jellemvonás van bennünk, hogy az már nem lehet véletlen:)
2013. júl. 29. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!