Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van tele ez az ország...

Miért van tele ez az ország ilyen korcsokkal?

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak ezek a pávák..Mindegyiken ott van a rózsafüzér, V nyakú póló amiből a fél mellbimbója kilóg.A beszart nadrág, aminek a szára olyan vékony mint egy tű, de a combrészébe beleférnek ketten is.Na és a 2 legfontosabb kelléket kihagytam.iPhone és fullcap.Miért visel mindegyik fullcap-et és hallgatnak rap zenét, amikor ők nem is rapperek?És ezen a lányok mit esznek, hogy az ask-fm-en van 20000 kérdésük?Miért tesznek a lányok különbséget a páva és a normál átlag ember között?

Bocsánat ha rossz témába írtam, már pedig szerintem oda írtam.


2013. júl. 30. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert egyre hígagyúbbak az emberek. Amúgy én ennek csak azért örülök, mert a pávaarcúaknál a kreol bőr a divat. Nekem is az van, úgyhogy divatos vagyok, juhúúúúúúú:)
2013. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De a lányok miért erre a hígagyú "fiúkra" buknak?Mi tetszik benne nekik?
2013. júl. 30. 17:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindig az adott kor társadalma formál.Manapság ez egy hullám, olyan mint a Goth vagy akármelyik "menő" stílus. Te is különbséget teszel egy Playboy nyuszi és egy átlag nő között, szóval ez a kérdés ezért hülyeség. Nőknél is az a menőbb, aki jobban vetkőzik, aki többet mutat magából. De hál Istennek mindkét nem tagjai közt van még normális felfogású, normál ízlésű ember! Mit foglalkozol a Pávákkal?
2013. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
a buta lányoknak buta fiúk tetszenek, erre nem gondoltál?
2013. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fiú létemre nem zavar, legalább több normális nő jut nekünk, normális férfiaknak.
2013. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azokat a lányokat irigyled tőlük, akik odáig vannak ilyen korcsokért? Egy olyan agyilag zokni "nővel" szeretnél foglalkozni?

Ha nem, akkor egyszerűen sz.rd le őket! :D

L/22

2013. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Aki ilyen csávókat kedvel, és barátkozik is velük az nyilván maga is hasonló ízléssel megáldott, legyen az csaj vagy srác

Az hogy mindenkinek ilyenek jönnek be az kicsit igaz is, de mindig vannak kivételek akik beérik egy sima öltözködéssel is ami letisztultabb

Én pl nem hordanék fullcap-et mert maradjon a rappernek


Nekem egyedül az idióta kiegészítők nem tetszenek, az öltözködést meg mindenki döntse el hogy jól áll-e magán

Ilyen a világ, ha nem öltözöl jó ruhákba akkor csak félember vagy, minél márkásabb ritkább darab van rajtad annál többnek látszol a másik szemében

Mocsok egy időszak ez, nem hazudok én is hordok szűkebb szárú farmert, airmax-el mert ez nekem is tetszik, de legalább látják rajtam hogy engem elkerül ez a Justin bieber-es swag b*uziság

A másik hogy 20 fölött nem igen vagy csak ritkán látni fiatalokat így öltözni

Az volt még nagy amikor a Wu tang clan jött koncertet adni, és előtte alig ismerték csak tényleg egy szűk réteg hallgatta itthon, most meg 15 éves gyerekeknél ott van facebookon a kedvencek között....

21/F

2013. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én láttam cigány pávát... na az milyen ? :D azóta nem tudok aludni...
2013. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni.
2013. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi az összes választ!


17:41 Ez a Wu Tang-es cucc nagyon igaz!

2013. júl. 30. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!