Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek megnézem a...

Ha valakinek megnézem a blogját vagy egy web oldalát akkor azt nyomon tudja követni? Tehát megtudja nézni, hogy ki nézte meg és, hogy honnan nézték pl: én megnézek egy Pesti blogos oldalt Baranya megyéből azt ő látja?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Feltehet widgeteket az oldalára amivel meg tudja nézni hogy pl. milyen országból, azon belül mely régióból, városból érkezett egy adott látogató és mikor, milyen IP címmel, milyen böngészőt, op-rendszert használ, melyik oldalról érkezett, stb.

Te meg bizonyos add-onokkal és/vagy proxyhasználattal el tudod rejteni ezt az információt.

2013. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ:)
2013. júl. 30. 18:37
 3/6 anonim válasza:
csak azt hogy melyik országból melyik böngészőről
2013. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi:) kicsit kezdek paranoiás lenni:$ főleg a faceboknál ami össze van kapcsolva bloggal vagy youtube fiókkal... csak mert van egy ismerősöm hónapok óta nem beszéltünk megnéztem a facebookját és aznap este rám írt "na mi van leskelődünk?" tehát nem értem honnan tudhatta mikor nem mondtam senkinek...
2013. aug. 8. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha beírja a k2.hu nevű oldalba az IP címedet,akkor megtud mindent,amit az IP címed elárul.
2013. aug. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de ha facen nem tudja megnézni az IP-m akkor a keresőbe sem tudja beírni
2013. aug. 21. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!