Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan lányról?

Figyelt kérdés
...aki 15 és fèl éves lassan másfél éve jár a barátjàval vele már sokáig eljuttottak... :) előtte is volt már kapcsolata 3is de csak kisebbek <-> ezzel szemben zongorázik nincs facebookja meg se probàlta se a cigit se a piát alsòfokú nyelvvizsgája van németből és otthon is sokat segit?
2013. júl. 30. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a 4 barát sok 15 évesen.
2013. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi extra, a "nincs facebookja" szimpatikus vonás (nekem sincs, utálom), a többi semleges.
2013. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szerintem ezzel semmi gond nincs, én 16 vagyok 1 éves kapcsolatom van. facebookon fenn vagyok ugyan de a többi körül belül ugyanez..Ha normálisan védekeznek akkor semmi gond nincs a szexel sem..
2013. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Komolyan feltettél egy kérdést magadról amiben felsorolod a pozitív tulajdonságaidat, és várod hogy dicsérgessünk? Ez nagyon gyerekes és szánalmas.
2013. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát sztem az nem tul jo tulajdonsàg h 15évesen mar 4 barátom volt...
2013. júl. 30. 23:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondok egy másik verziót, fb-től az instagramig mindene van, okos jólelkű neves gimibe jár, néha megisznak a barátnőkkel egy-egy sima sört, és töményet, cigit is szívott már, ellenben nem volt barátja soha és 18 éves, a barátnőjének sem pedig egy évvel idősebb

Szóval nem ezen múlik hogy ki milyen, nem az internetből áll a személyiséged

21/F

2013. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja ès az se hogy hol àllunk a barátommal 15évesen
2013. júl. 30. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!