Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Raszta fiúk, van kedvetek...

Raszta fiúk, van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom a rasztákat :D 13/L és szeretnék kérdezni hogy milyen is pontosan ez a haj... (lécci ne írjatok olyanokat hogy "menj aludni" )

2013. júl. 31. 00:28
 1/1 anonim válasza:
Na menj aludni.. nem ám csak vicc volt.. :D Nekem raszta hajam van, lassan fél éve, egy ismerősöm csinálta meg, minden pénteken hajmosás.. Állítólag a raszta 1 hónap után öntisztulóssá válik, tehát nem zsírosodik a haj, nem korpásodik a fejbőr... A sok tudatlan kedvéért elmondom hogy egy raszta hajjal rengeteget kell foglalkozni, hogy szép legyen, akár napi több óra horgolás, sodorgatás, én 1 héten egyszer szoktam behorgolni de akkor nagyon :) Ha van még kérdésed irj, peace
2014. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!