Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki ismeri Őt?

Valaki ismeri Őt?

Figyelt kérdés

Olyan 6 évvel ezelőtt egy rocker sráccal utaztam együtt a 3-as metrón minden reggel majd 1 éven át. Olyan 6.08 körül ért Árpád-hídra az a metró amin Ő is utazott. Mindig néztem,s Ő is engem. A Népligetnél szállt le és mindig visszanézett. Azután a kb. 1 év után nem láttam többe, csak rá 2-3 évvel később. Bár nem tudtunk együtt utazni,mert vártam valakit, másnap abban a reményben,hogy újra látom ott vártam rá. Sikerrel jártam és a Nyugatinál szállt le azt hiszem. Ezután megint semmi... Azonban kb. 1 éve újra láttam, amikor a Nyugatinál sétáltam nővéremmel. Szerintem felismert, mert amíg elment mellettem néztük egymást. Bár már nem úgy nézett,mint anno, valószínűleg azért,mert elhíztam és már a ruhatáramban sem szerepeltek Linkin Parkos pólók...mégis,ha csak egyetlen egy beszélgetés erejéig találkozhatnék vele,hallhatnám a hangját, akkor letudnék zárni egy fejezetet az életemben. Ha bárki tudná kit keresek, vagy éppen (legnagyobb szerencsémre) pont Te olvasod,kérlek írj! A srác kinézetre kb.: 178 cm, vékony, metrón sokszor utazott úgy,hogy egyik kezével fenn kapaszkodott és azom a fejét pihentette, rocker, gyönyörűen kezelt,hosszú, világosbarna hajjal. Remélem csak egyszer még látlak! Akármilyen kis hasonlóságot találtok egy ismerősötökkel,kérlek ne habozzatok. Thank you

20/L



2013. júl. 31. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megnősült,két gyereke van.
2013. júl. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
csinálj egy képet magadról írd mellé ezt rövide és mond oldalaknak hogy rakják ki és írják hogy osszák meg...
2013. júl. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ott szúrtad el, hogy nem szólítottad meg.
2013. júl. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Köszönjük kedves utolsó, ennél nyilvánvalóbb dolgot nem is írhattál volna.
2013. júl. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Szívesen.
2013. júl. 31. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az első hozzászóláshoz csak annyit fűznék, hogy nem hinném, hogy egy 20-20 éves srác a mai világban az ő korában megnősül, sőt ,hogy lenne már két gyereke is -.-


Te meg Kipukkadt sárkány... talán nem egy nőnek kéne kezdeményeznie -.-" És amúgy is elég félénk vagyok, így nem mertem leszólítani csak úgy! Mire elhatároztam egy leszólítom, nem láttam őt reggelente, csak ugye pár évvel rá... és addigra meg már egyáltalán nem volt biztos,hogy egyáltalán emlékszik-e rám -.-

2013. júl. 31. 10:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Hidd el, azért a fiúk sem sértődnek meg, ha megszólítják őket :)

Nem félreérteni, MEGszólítják-ot írtam, nem LEszólítják-ot.

Ha annyira tetszett, hogy 2 évig bámultad a metrón, akkor igazán kérhettél volna tőle egy zsepit, vagy mittudomén esős időben elkérhetted volna kölcsön az esernyőjét azzal, hogy "holnap ugyanitt ugyanekkor visszaadom " :) Ha erre sem lép akkor tényleg nem érdemes tovább teperni, de ha már ennyire tetszik neked, egy kis erőfeszítést megért volna, nem? Akkor nem itt kellene ilyeneket kérdezni, hanem valami konkrétum kisült volna a dologból ;)

2013. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan kérdező, mikor nőttök már ki ezekből az idióta "szabályokból"? Ha te szólítasz meg egy férfit, akkor bele fogsz halni, vagy mi?


Inkább elszalasztod, mert hogy az az ő dolga. Röhej :D

2013. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A lány is leszólíthatja a fiút, attól hogy még nézett téged nem feltétlen jelenti azt hogy akart is tőled valamit.

Én is jártam már így hogy utaztam a buszon egy lány engem nézett ránéztem én is mosolygott egyet, majd elővette a telefonját, akkor én ugye nem erőlködtem lehet nem engem nézett csak bambult ott így gondoltam véletlen ütközött össze a tekintetünk, néztem ki tovább a fejemből néztem a tájat és egyszer csak azt vettem észre hogy leül mellém és szeretett volna velem beszélgetni. Én meg mondom jó miért ne beszélgettünk és elhívott randira mert nagyjából egy helyen élünk, akkor mondtam neki hogy én már foglalt vagyok. De amúgysem mentem volna el vele randizni mert annyira nem jött be nekem a csaj. Egyszerűen ütközött a tekintetünk ő azt hitte hogy érdeklem őt csak félek odamenni vagy nem akarok, és ő jött oda hozzám.

Nem vettem ezt sértésnek mert legalább volt egy társaságom útközbe.

2013. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ohoho, álljunk meg egy szóra -.-" Ez azért már kicsit sok nem? Mi az hogy röhejes? K*rvára nem azt írtam,hogy ez a "szabály", de mondjuk tény, hogy én személyiségemből adódóan soha nem mennék oda senkihez! Amikor eldöntöttem,hogy végre odamegyek hozzá, akkor is egy hétig gyakoroltam mit is mondjak. Most lehet itt ilyeneket írni, 15 éves fejjel nem szólítottam le, igen, mert rohadtul visszahúzódó voltam és vagyok is mai napig. Akinek meg ezzel van baja,már ne is haragudjon, de alapból nem kérdeztem véleményt -.- A másik meg,hogy nem akarom,hogy elvegyen , mégcsak ahogy írták "randit" sem akarnék... Egyszerűen beszélgetnék vele! Félreértér ne essék, nem akarnék tőle semmit, csak 1 óra beszélgetést, mert anno nagyon megfogott benne valami! Tehát...a vélemények nem igazán érdekelnek,főleg olyan stílusban,ahogyan azt egyesek kifejtik!
2013. aug. 1. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!