Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki bunyó előtt nagyon...

Ha valaki bunyó előtt nagyon higgadt és magabiztosan áll oda, attól tartani kell?

Figyelt kérdés
Több olyan bunyót láttam mikor a csávó üvöltött össze vissza ,meg levette a pólóját aztán kiütötték, ez egyfajta megfélemlítés akar lenni?

2013. júl. 31. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Aki csak nyugodtan odaáll annak nincs szüksége megfélemlítésre mert olyan jól verekszik. Aki orditozik az próbálja megfélemlíteni az ellenfelét mert nem biztos benne, hogy e nélkül győzne.
2013. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Igen, a lélekjelenlét, meg a rutin óriási előny egy utcai bunyóban, és mindkettőtől higgadtabb, és magabiztosabb leszel.

Szóval nem a higgadtságtól és a magabiztosságtól győz valaki, az csak jön magától azért, mert tapasztaltabb bunyós.

2013. júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy utcai bunyónál ideges vagy, és idegből verekszel, szinte 90% hogy megvernek, ha ideges vagy, nem bírsz gondolkodni, csak mész előre mint egy hülye, na ilyenkor max egy olyan embert bírsz megverni, aki vagy részeg, vagy nagyon tapasztalatlan. Ha verekedsz akkor a legfontosabb, hogy nyugodt maradj, tudjál gondolkodni, gyorsan tudjál reagálni akármire ami történik a környezetedbe, és ne idegből csináld, mert akkor véged van. Szinte az egész az agyban dől el, na meg a fizikai tudás is számít..
2013. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Ja és igen, a kérdésre el is felejtettem válaszolni :D

Sokszor volt már olyan, hogy bele keveredtem valamibe, hogy valaki belém kötött, vagy akárkibe( legtöbbször ittasan) és már verekedni készültek, és igen, általában aki ilyenkor levetkőzik, meg ordibál, ugrál össze vissza, az alul marad azzal szemben aki csak áll higgadtan, és nem mondd semmit, csak annyit hogy "na gyere". Aki tud verekedni, az nem idegesíti fel magát ( persze vannak kivételes esetek).

2013. júl. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogyan előttem is írták.


Ez amúgy az élet minden területén érvényes.


Fecseg a felszín és hallgat a mély. Az embereknél is megfigyelhető, hogy nincs szüksége felszíneskedésre annak, aki a belső erőre és a mélységre fekteti a hangsúlyt. Egyrészt ugyanis a felszíneskedés felesleges energiapazarlás, másrészt pedig aránylag primitív stílust kölcsönöz az, amikor valaki magából kikelve és őrjöngve próbál elérni bármit is, megfeledkezve arról, hogy ez nem épp a dzsungel és nem az a keményebb, aki erősebben tombol, hanem az, akiben a felszín alatt több lakozik.

2013. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Hallottam valahol: óvakodj a csendes ellenségtől! (megfontolt ,higgadt és felkészült)
2013. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!