Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kis gyerekek kiket tartanak...

A kis gyerekek kiket tartanak szimpatikusnak?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a gyerekek többsége eléggé szimpatikusnak talál, pedig különösebben nem értek hozzájuk, és nem is szoktam gügyörészni nekik. Arra gondoltam, hogy lehet látják az aurát, vagy megérzik, hogy kinek milyen a kisugárzása, és amiatt van ez. Vélemény? 25N
2013. júl. 31. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez is gyerekfüggő, van aki állandóan sír egy kirúzsozott száj miatt, van aki pedig a tetoválásokat kaparássza meg bambulj rajtuk

Egy nagyon kis gyerek nem mindent fog fel még, inkább csak a nagyon feltűnő dolgokat helyezi előtérbe

21/F

2013. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ugyan úgy a kisugárzáson múlik, mint a többi embernél. Tőlem általában félnek a kisgyerekek, pedig nem teszek semmi olyat, ami miatt okuk lenne rá, viszont tény, hogy a legtöbbjük baromira idegesít, főleg, amikor hisztiznek, vagy hangoskodnak. Gondolom ezt megérzik és rájuk se kell nézzek, hogy elkerüljenek.
2013. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem a szép embereket tartják szimpatikusnak. A rondáktól félnek. Legalábbis ezt vettem észre. Engem eddig mindegyik utált, vagy félt tőlem.

Amúgy még (ha az anyuka vagy apuka nem szemüveges), akkor a szemüveget viselő emberek szoktak nekik nagyon tetszeni.

2013. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, nagy hülyeséget írtál.

Azokat tartják szimpatikusnak aki foglalkozik velük, beszél nekik, játszik velük, mosolyog és figyeli őket.

Aki egyszer nem néz rájuk és nem beszél nekik (pl én) azt egyértelműen figyelmen kívül hagyják.

A szemüvegeseket meg azért 'szeretik' jobban mert van mit fogdosni ha az ölébe rakja a gyereket.

2013. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

4-es!

Velem pedig pont az a helyzet, hogy nem nagyon szeretem a gyerekeket, ebből kifolyólag nem is beszélek hozzájuk, szinte rájuk se nézek, mégis mindig mosolyognak rám és folyton engem figyelnek. Többször volt már olyan többször is, hogy fél éves gyerek odahajolt és megsimogatta az arcom. Az utcánkban lakó egyik kisfiú (2,5 éves) folyton ölelget és jönne hozzám, pedig nem is szóltam hozzá soha. Szerintem a kisugárzáson múlik a dolog, ugyanúgy ahogy a felnőtteknél is általában. De egyébként a kisugárzás pedig összefüggésben az aurával, és mivel még ők fogékonyak az ilyenekre, jobban érzik az ember kisugárzását is.

2013. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkit felpontoztam! Továbbra is írhattok még véleményeket! :)

3.-ast szeretném megvédeni! Egyáltalán nem írt hülyeséget, a gyerekek az óvodában is szívesebben játszanak egy szép gyerekkel, mint egy csúnyábbal, és alapjában véve az emberek szimpatikusabbnak tartják azt, aki szép! 4.-es nézz ennek utána, mert van igazság alapja! :)

2013. aug. 1. 21:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként én sem szoktam foglalkozni velük, még is felfigyelnek rám, mosolyognak, odajönnek. :D Pedig még akkor is sokszor figyelmen kívül hagyom őket, aztán még is bírnak. :D Szóval, furcsa. :)
2013. aug. 1. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így van, a szépség számít! A gyerekek is azt az óvónéniért rajonganak, aki szép.

Pl. én hiába mosolygok utcán, buszon kicsi gyerekekre, inkább megijednek tőlem. De nem is vagyok szép. :D

2013. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalábbis bizalmatlanok, és nem mosolyognak vissza! Aki szép, arra meg igen.
2013. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!