Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok olyasvalakit...

Miért nem tudok olyasvalakit elfelejteni, akit elakarok?

Figyelt kérdés

Van valaki,akivel nem vagyunk most beszélő viszonyban egy ideje,de miért hiányzik? Miért gondolok rá állandóan? Már egy nyelvet is elkezdtem tanulni,tanfolyamra járni,hogy még jobban lekössem magam,de minden gondolatomban ott van.Miért nem tűnik el végre a gondolataimból????ÉN NEM AKAROK RÁ GONDOLNI, mégis azt teszem!


Én ilyet még nem pipáltam,hogy valakit ne tudjak elfelejteni 1 év alatt.

Persze tudat alatt remélem,hogy újra beszélünk,de akkor is...az csak egy buta remény...nem tényállás.


Van valakinek tapasztalata,hogy ilyenkor miért nem párolog el egy ember a fran>cba a fejemből ?

28/L.


2013. aug. 1. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajna ez van. Közhely, de az idő fog mindent megoldani, meg ha jön valaki más a régi helyébe:)

Ha nem elég a nyelvlecke, találj még ki magadnak valamit, hogy minél kevesebb időd maradjon agyalni.

2013. aug. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,csakhogy a gondolatok akkor is pörögnek,amikor dolgozom,amikor tanulok,amikor a barátnőimmel vagyok,amikor cikkeket fordítok,amikor ruhát tervezek,minden második pillanatban rá gondolok.persze ettől csinálom a dolgom,de a gondolat nem áll le....
2013. aug. 1. 03:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam sajnos ugyanez van, én is próbálok mindennel foglalatoskodni, de valahogy folyton azon kapom magam, hogy megint ott jár az eszem, ahol nem kéne... Ha van valami jó tipp, én is szívesen meghallgatom :)
2013. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a kérdésem inkább arra irányul, hogy MIÉRT.Maga a folyamat pszichológiája érdekel,hogy ilyenkor az ember miért gondol a másikra?Én nem elfelejteni akarom,hanem azt,hogy ne uralja a gondolataimat nap mint nap.


lehetséges hogy egy befejezetlen ügy? mert nem úgy váltunk el,hogy oké,szia,hanem hogy jó éjszakát.

Lehet,hogy tudat alatt...

nem tudom,ezért lenne jó,ha írna olyan is,aki érti a kérdés lényegét,esetleg át is élte..

2013. aug. 1. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!