Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az idősebb...

Miért van az hogy az idősebb nők előszeretettel szekálják a fiatal lányokat?

Figyelt kérdés
Mindenáron azt akarják legalábbis velem elhitetni hogy "öreg vagy már,nem vagy te olyan fiatal" pedig csak most töltöttem a 20-at.Jó nem vagyok 12 éves,de szeretne sok nő húszéves lenni. Teljesen kezdem elhinni,és mintha nem 20 hanem 50 éves lennék.Szerintetek is így van vagy csak "ők" az "irigyek"?
2013. aug. 1. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Én nem szekálom, én szeretem őket, és imádom a társaságukat, mert színt visznek az életembe, és visszaidézik a húszas éveimet! 30N
2013. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Persze hogy irigyek. Várj csak 20-30 évet, te is az leszel :)

Vagy nem :)

2013. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hacsak nem vagy nagyon alázatos velük, meg nem csúfítod el magad hogy jól érezzék magukat, akkor macerálni fognak.

Tisztelet a kivételeknek.

2013. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy bírod ki, hogy ne nevesd szembe őket ? :D


Nyilván értelmetlen, hogy nálad idősebbek firtassák azt, hogy elszállt feletted az idő. Ez olyan, mintha egy láncdohányos próbálna kiokítani egy partidohányost, hogy már túl sokat cigarettázott. Logikailag teljesen abszurd.


A komikus az, hogy ők egyáltalán ezt megengedik maguknak veled szemben. Te 20 éves vagy, felnőttként még az életed elején állsz, ők meg elrúgták az 50. életévüket is, innentől a lejtő már lefelé halad nagyjából- annak ellenére, hogy 50 év után is lehet szép az élet, mint minden életkorban tulajdonképpen, csakhogy aki a másik fiatalságába köt bele, az kétségkívül nincs megelégedve a saját életvitelével.


Te aztán végképp el ne hidd, hogy 20 évesen öreg vagy, ez tiszta poén. Most kezdődik az életed, a java még előtted áll, és ha megtanulsz élni, akkor még 50 évesen sem fogod magad öregnek gondolni.

2013. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!