Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek anyák! Mi az/lenne az...

Nektek anyák! Mi az/lenne az a legcsúnyább dolog ami a legjobban fáj egy édesanyának ha a gyermeke a fejéhez vágja?

Figyelt kérdés
En pl. ha mérges vagyok azt szoktam mondani anyumnak, hogy minek szült meg, meg hogy rossz anya, nem szeretem őt, ha felnövök soha többé nem fog látni....tudom, hogy nem kellene de kifut a számon, ez nagyon rosszul esik neki, szokta mondani, tényleg olyan vészes?

2013. aug. 2. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Amig nem leszel anya addig nem fogod fel de nagyon tud fájni. Vicsaversza neked nem fájna ha ezt mondaná anyud hogy minek szült meg?
2013. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva volt: anyám többször mondta, hogy nem kellett volna megszülnie, meg, hogy "belőlem rángattak ki!"... na, hát ez elég pocsék volt, úgyhogy gondolom, hogy fordítva is az.
2013. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!