Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rendeltem az apródon két...

Kovács Timi1997 kérdése:

Rendeltem az apródon két telefont hétfőn utaltam a pénzt ami keddre ért oda, a telefont az nap adták fel de még mindig nem kaptam meg. Aggódjak vagy még megkaphatom a telefont? Hány nap alatt ér ide legkésőbb?

Figyelt kérdés
nagykőrösön lakok és parádról jön a telefon
2013. aug. 2. 14:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
2-3 nap kell hozzá,szóval ha ma sem jön meg akkor várd meg a hétfőt, ha akkor sem akkor aggódhatsz. Amúgy meg apródon is fel van tüntetve hogy: Ne utalj előre senkinek!! Túl sok a csaló.Csak utánvét vagy személyes átvétel az a később megfoghatatlan a dolog, hogy ki is volt. Tudom az utánvét drága, de ha semmit sem kapsz a pénzedért az a legdrágább.
2013. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

azt szerettem volna de azt írta hogy a személyes találkozó nem megoldható és az utánvétel sem mert rengetegszer átverték már.

és ha nem kapom meg mit tegyek?

2013. aug. 2. 14:48
 3/25 anonim ***** válasza:

Aggódhatsz, soha nem szabad előre fizetni, nem olvastál még arról, hogy hány embert átvernek így?

Ha nem kapod meg, akkor mehetsz a rendőrségre, de kérdés, hogy eredményes lesz-e.

2013. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

én tudom de rengetegszer utaltunk már előre és egy két napon belül mindig megkaptuk.

törékenyként lett feladva elvileg. azt nem kezelik másképp? nm lehet hogy azért nem ért még ide?

2013. aug. 2. 15:03
 5/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hétfőn, vagy kedden megkapod.
2013. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Kiscosmagnak néha kell 3-4 nap, hogy megkapd.
2013. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aggódhatsz. Furcsa, hogy nem ment bele az utánvételbe, mert azzal pont nem lehet átverni senkit. Az a legbiztosabb.
2013. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ha átveszik.
2013. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

irtam az apródnak egy levelet hogy mi történt.. ilyen feljelentő dolog szerű és azt írták hogy az utalás beérkező hét napon belül kell megérkeznie addig várjak. ha addig semmi akkor írjak neki hogy feljelentem a rendőrségen

szerintetek? akkor van rá esély hogy megkapom hétfő vagy kedden?

2013. aug. 2. 15:23
 10/25 anonim ***** válasza:
Ma mindenképp megkellett volna kapnod.Sőt már tegnap!Tudom,mert szinte mindennap postázok.
2013. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!