Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan működik az interneten...

Hogyan működik az interneten eladás?

Figyelt kérdés
szóval ha a jófogáson vg apródon eladnék pár cuccot, a netes átutalást hogyan kell intézni? csak úgy nem lehet megadni a bszámot vagy igen? ki küldje el előbb, ő a pénzt vagy én a csomagot, de így egyikünknek sincs erről papírunk vagy bizonyítékunk ha esetleg át akarnak verni, hogyan működik ez? Köszi
2013. aug. 2. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy mint bárhol máshol.

Egyáltalán nem is kötelező utalással rendezni, totál ismeretleneknél sokkal biztonságosabb az utánvét.

2013. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mindkettő lehetőséget megadnám neki, de ha előre akar utalni akkor az árban fel kell számolnom neki a postaköltséget, szóval bemegyek a postára, megmérik, megmondják mennyi a feladási díja és akkor megmondom a vevővek hogy + ennyi postaköltség és akkor újra be a postára feladni?
2013. aug. 2. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Miről van szó?

2 kg alatt 500 alatt van a postaköltség (ajánlott küldeményként küldhető), fölötte 1500.

Én általában bele kalkulálom előre, nagy eltérés úgy sem szokott lenni.

2013. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a tárgy kb 350-450 gramm de fél tv nagyságú, akkor levélként menne ajánlottal?, akkor sem tudom pontosan megmondani neki mennyit utaljon át
2013. aug. 2. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!