Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha valakinek...

Szerintetek gáz, ha valakinek vannak turkálós ruhái?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 16:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem irja rajta hogy az.
2013. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Dávidmester13 ***** válasza:
51%
szerintem egyáltalán nem gáz
2013. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Ismert embereknek is vannak, amúgy honnan tudná bárki, hogy te azt turkáltad?
2013. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom Neked, hogy felénk a legpénzesebb emberek turkálókból veszik a ruhájukat. Néha egész jó márkás cuccokra lehet ott ráakadni.

Különben ha valaki megmondja nekem egy ruháról, hogy turkálós vagy sem, az vendégem egy egész estés berúgásra.

2013. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
:)
2013. aug. 2. 18:53
 6/19 anonim ***** válasza:
Amit szoktam turkálóban venni, azok pólók/pulcsik, nadrágok. Tavaly turkáltam 2 márkás, biciklis pólót 100 Ft-ért (igen, száz), sportboltban még 2 nullával megdobhattad volna. Idén egy neoprém szörfös ruhát vettem 500-ért, újonnan kb. 25-30 ezret is elkértek volna érte. Ja meg haverral részegen be is vallottuk egymásnak hogy oda járunk, tehát semmit nem éreztünk gáznak. XD
2013. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

csak turkálóban vásárolok ruhát. akkor most extragáz vagyok?

az elvem az, h miért adjak ki duplaannyit, ha olcsóbban is megkapom a minőségi ruhát? mondjuk ehhez hozzátartozik az is, h így az ember hajlamos sokat költeni, hiszen darabonként olcsó, de ha egy raklapnyit veszel, akkor ugyanúgy otthagysz egy valag pénzt :)

bár így kisebb a lelkiismeret furdalás a vásárlások után :) van egy barátnőm aki szintén csak turiból öltözik. amikor megunjuk a ruháink egy részét, akkor tartunk cserebulit :)

lassan már annyi ruhám van, h halálomig elég lesz :D

2013. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A turkálós ruhák a legkirályabbak :) ! Olyan kincseket találtam, amiket máshol nem is lehetett volna beszerezni.
2013. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Figyel valaki Téged? Ha rajtad van egy tisztára mosott ruha, ami jól áll rajtad, ki mondja meg, hogy azt turkálóból vetted? Te?!Akkor buta vagy!

Ha tudsz venni a turiban 3-4 darabot, már tudod cserélgetni és változatosan, csinosan tudsz járni.

Lehet, hogy rossz ízléssel választasz, de akkor ezt a márkás üzleti áruval is megtennéd!

2013. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Tom Benko ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!