Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb "ez nem...

Mi volt a legcikibb "ez nem az aminek látszik" helyzetetek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer középiskolás koromban mentem a folyósón, velem szemben meg jött a legjobb barátnőm és szokásunk volt 2 puszit adni egymásnak köszönéskor/búcsúzáskor. Aznap még nem beszéltünk, úgyhogy menet közben üdvözöltük egymást, de valahogy nem arcra, hanem szájrapuszira sikeredett. Az egyik angol tanárnő meg épp jött ki az egyik teremből, úgyhogy végignézte az egészet...

Hát eléggé kigúvadtak a szemei tancikának :D

2013. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
45%
IMÁDOM A LEZBIKET!!! *__*
2013. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én három éve, még kilencedikben a műanyag talpú cipőmet dörzsölgettem a szintén műanyag borítású padlón (osztályteremben). sikerült egy olyan élethű finghangot kiadnom, hogy utána égett a pofám rendesen :D és persze azzal, hogy visítottam, hogy "de az a cipőm volt", csak az ellenkező hatást értem el :D
2013. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csaj mellett másnaposan ébredni, és én sem, tudtam, hogy ez az-e aminek látszik vagy sem. Közbe persze páran voltak körülöttem.
2013. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!