Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek sincs kedvetek takaríta...

Nektek sincs kedvetek takarítani ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Már tiszta mocsok van a szobámban, úgy néz ki, mint egy putri. És inkább cigizni akarok, mint takarítani. De most komolyan:S Minél többet takarítok, annál később fogok hozzájutni az áhított cigimhez. Úgyhogy inkább most elszívom. Hogy legyen erőm a takarításhoz 50 fokban?:(

2013. aug. 3. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki kell használni a hidegfrontokat, és akkor takarítani. Kedden volt egy, a következő jövő szombaton lesz az előrejelzések szerint. 2 hét alatt meg nem lesz putri egy szobából, ha nem egy disznó lakik benne. :) Amit előveszel, ha nem kell, tedd a helyére és nem mászkálj be koszos cipővel. Így simán ki lehet bírni 2 hetet takarítás nélkül.
2013. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A rumlit már elpakoltam, csak az a baj, hogy a szobámban ettem és kajamaradék, meg morzsák vannak a földön és nagyon poros minden. De ilyen melegben meg sem tudok mozdulni. Lehet, csak este takarítok majd.
2013. aug. 3. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Rühellem a takarítást hidegben is és melegben is. Majd te is rájössz idővel, hogy egyszerűbb tartani a rendet mint hogy két havonta kitakarítasz.
2013. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha kiporszívóznál, a por maradhat, majd hidegfrontnál ültetsz bele virágot.

Egy szem morzsa leesik, jönnek a hangyák. Nálunk legalábbis.

Csak felmosni szeretek ilyen melegben, meg amikor legalább a kezem vízben van.

Reggel becipeltettem a létrát, akkor még hűvös volt, gondoltam, ablakot pucolok, mert nagyon piszkos.

Az idő melegedett, létrát kivitettem, redőnyt leengedtem.

Ennyi. Majd...

2013. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én gyorsan túlesek a takarításon, nem nagy ügy és szeretem a tisztaságot. De ilyen melegben...csak a porszívózásra volt erőm. Ennyi. Kiporszívóztam a polcokat.
2013. aug. 3. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:

A porszívó legalább hátul fújja a levegőt.

Főzni sokkal rosszabb. Eddig nem is tűnt fel, milyen lassan készül el (és fűűűűűt) az a szerencsétlen pörkölt.

És ez a nyomorult monitor is árasztja a meleget...

2013. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pörkölt? Ilyen melegben? Én enni is alig tudok.
2013. aug. 3. 22:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs, de muszáj.

Most vagyok szabin pénteken kezdtem most ugye hétvége de nekem a szombat is munkanap helyette vasárnap és hétfőn pihenek, aztán a jövőhét teljes egészében itthon vagyok, de muszáj takarítanom, mert egyrészt a párom most újította fel a házunkat totál, mindenhol mész foltok meg a kis nyári konyhába van majdnem minden bútorunk a konyha ebédlő sarkában alszu8nk, itt jó idő van. De ma már muszáj volt elkezdenem a fürdőt megcsinálni, mert ugye minden új a csempékről le kellett vakarnom a mész foltokat, meg a festéket a járólapot is félig felsikáltam már, plusz minden ki lett takarítva, aztán jönnek a szobák párom holnap csinálja meg a parkettázást, és hoz egy új szőnyeget addig a másik szobába ahova a szőnyeg kerül legkésőbb ma estig be kell fejezzem ott a takarítást hogy holnap reggel ha megveszi a megrendelt szőnyeget letudja tenni a helyére.

Itt is van a házban 35 fok, a klímánk még nem lett felszerelve mert a nagyszobába még nincs bekötve a villany plusz a klíma áram ellátása sincs még megcsinálva, az is csak jövőhét végén lesz befejezve mert a villanyszerelő akkor ér rá.

Nekem sincs kedvem de muszáj, szeptember elejére már kész akarunk lenni a belső munkákkal mivel a húgom szeptembertől itt fog lakni mivel innen fog egyetemre bejárni, és az ő szobája meg a külön wc helyisége, mosdóval amit azért építettünk ki neki hogy azért ott is legyen egy plusz wc meg amúgy is tervbe volt, így az is meglett csinálva de még nincs rákötve teljesen a szennyvíz elvezetőre.

Ott még el sem tudjuk kezdeni a takarítást. Sajnos ez van, így alakult a nyár nekem a szabit 2 hónapja be kellett íratnom, mert a párom is csak a mostani 2 hétre kapott szabit, hogy rendesen betudja fejezni a házat.

2013. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!