Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adhatnék egy...

Milyen ajándékot adhatnék egy külföldi lánynak?

Figyelt kérdés
Tipikus magyar dolgot szeretnék. Egyszer már kapott tőlem pécsi kesztyűt, meg persze pálinkát, azoknak nagyon örült! Ezekhez hasonló kéne, esetleg valami ékszer, vagy olyan amit használni tud...
2013. aug. 3. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Kalocsai valamire gondoltál? Nekem nem tetszik, viszont most nagyon felkapott és bolondulnak érte. :)
2013. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy szürkemarhát, aminek a hátán Kiszel Tünde ül.
2013. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezen röhögtem egy jót, 2.


1.

2013. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
budapestes póló. Egyik külföldi ismerősömnek székely mintás pólót vettem. Nagyon őrült neki.
2013. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves 3. minden szót komolyan gondoltam. Kiszel Tünde szívesen adja az arcát minden közérdekű dologhoz- mint pl. a szürkemarha.
2013. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki (vagy csináltass) egy női fehér inget, amire matyó, vagy kalocsai mintát hímeznek. A csináltatás olcsóbb. Jó minőségű női ing megvesz, egy hímezni tudó "Marinéni" meg megoldja a többit.
2013. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!