Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagáltok, mikor...

Ti hogyan reagáltok, mikor megkérdezik, hogy mennyibe került valamitek?

Figyelt kérdés

Engem kicsit idegesít, mikor pl. egy új ruhát veszek és az az első kérdés, hogy mennyibe került. És ha mondjuk nagy számot mondok, teljesen megbotránkoznak.

Kinek mi köze van hozzá, hogy mire mennyit költök?



2013. aug. 3. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre vannak az elkerülő válaszok. "Nem sokba", "nem emlékszem", "nem ezt figyeltem, amikor felpróbáltam", stb.
2013. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én általában meg mondom az árat, legalább utána úgy áll hozzám hogy tudja van pénzem

21/F

2013. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én pont fordítva vagyok néha: ha elszólom magam, hogy turkálóban vagy leárazáson fillérekért jutottam hozzá, mindjárt nem érdekes annyira... Erre egyetlen orvosság van: nem megmondani, illetve le se tojni. Magunknak öltözködünk, magunknak vásárolunk, és nem mások véleményéért.
2013. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én is utálom ha megkérdezik. Azt szoktam mondani hogy ajándékba kaptam, vagy nemtudom-nem én fizettem. Sok a kíváncsi ember:D
2013. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Attól függ, ki kérdi. Ha a szüleim, akkor megértem őket, pláne, ha az ő fizetésükből van. Ha mondjuk osztálytársaim kérdik, hogy aztán majd kibeszéljenek, hogy milyen gagyi, olcsó ruhákat veszek, vagy hogy mennyi pénze van ezeknek, aztán itt kapják az ingyen könyveket meg hasonlók, akkor nem mondom meg.
2013. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is utálom. Már leszoktattam a környezetem erről, mert mindig ugyanazt válaszoltam: "drága volt, de megdolgoztam érte"
2013. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

6-os ez nagyon jó!

2013. aug. 3. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:

utálom.


általában kevesebbet mondok, mint amennyibe került.

2013. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!